Stran 6 od 8 PrvaPrva ... 2345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 51 do 60 od 80

Tema: Zanimivi filmi

  1. #51

    Privzeto

    Če bi bil direkten strel v glavo bi padel kot pokošen, kot je rekel Alojz1. Je pa res, da je zanimivo, da je taka "pištolca" podrla losa, s katerim imajo že kar močni kalibri pušk precej težav. Bi pa po mojem mišljenju v takem primeru kar dosti ljudi ravnalo tako kot je tale možakar na saneh.

  2. #52

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Zelo neokusno....tipično ameriško, raje bi mu ponudil košček kruha. Sine, si pa boječka....
    Me prav zanima, kaj bi ti naredil, če bi te napadla taka žival? V trenutku te podre na tla,potem pa...odvisno kakšne volje je!
    Dobro, ti imaš kruh v žepu, jaz pa vsekakor raje 357!

  3. #53
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    [QUOTE=Leupold;107682]Če bi bil direkten strel v glavo bi padel kot pokošen, kot je rekel Alojz1. Je pa res, da je zanimivo, da je taka "pištolca" podrla losa, s katerim imajo že kar močni kalibri pušk precej težav. Bi pa po mojem mišljenju v takem primeru kar dosti ljudi ravnalo tako kot je tale možakar na saneh.[/QUOTE

    Najbolj zanimivo je kako radi podcenjujete moč manjših kalibrov od 9.3x64

  4. #54
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Moje mnenje, možakar bi lahko streljal v zrak in tako odgnal žival. Ne pa, da je peljal še bližje....
    Če bi zadel v glavo bi padla, kot pokošena,zanesljivo.
    Lp in dober pogled!

  5. #55
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Tako kot je rekel Alojz, reakcija živali po zadetku v glavo zgleda drugače. Pade kot pokošena in samo še malo pobrca.
    Človek na posnetku pa je prav iskal težave in kar silil v žival. Po prvem napadu bi se lahko tudi umaknil.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  6. #56

    Privzeto

    Točno to. Zaradi superiornosti, ker je imel pištolo. Če je nebi imel bi se že prvega napada izognil.

  7. #57

    Privzeto

    Tale se mi zdi golj nevaren ker ima rogove. Napadeni pa fotoaparat.

  8. #58
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto


  9. #59

    Privzeto



    Prosim uporabljajte ikono filma za lepljenje filmčkov! Link, ki ga je treba vnesti dobite, ko v Youtube kliknete "Skupna raba".
    Hvala!
    admin

  10. #60

    Privzeto

    O medvedjih lažnih napadih:
    Verum justicia quod parilitas!

Stran 6 od 8 PrvaPrva ... 2345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •