Rezultati 1 do 8 od 8

Tema: Haenel jaeger 10

  1. #1

    Privzeto Haenel jaeger 10

    Pozdravljeni,
    zanima me če jo ima kdo v lasti to puško, vaša mnenja, izkušnje?

    Lp, Boris

  2. #2

    Privzeto

    Lahko ti povem ,da je puška zelo ok,sem lastnik v kalibru 8x57IS.

  3. #3
    Član od
    Mar 2012
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    201

    Privzeto

    Kar sem imel priložnost preizkusiti ter po mnenjih, ki sem jih našel na svetovnih forumih je orožje zelo vredu sploh pa glede na ceno.

    http://www.all4shooters.com/en/news/...-action-rifle/

  4. #4

    Privzeto

    Moja nova Haenelca v kalibru .308win.
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice DSC_0830.JPG‎  

  5. #5
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Lepa puška in dober daljnogled. Naj ti dobro služi.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  6. #6

    Privzeto

    Hvala!

  7. #7
    Član od
    Mar 2012
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    201

    Privzeto

    Click image for larger version. 

Name:	2015-06-21 20.45.41.jpg 
Views:	36 
Size:	275.9 KB 
ID:	15482
    Svojo Haenel sem sedaj krstil tudi na lovu.
    Sam sem se odločil za nakup Tracker različice v kalibru 8x57JS. Puška je zaradi svoje kratkosti zelo priročna, sprožilni mehanizem in zaklep sta po mojem mnenju boljša kot na Rosler-cah (te sem imel priložnost preizkusiti in zato primerjati). Cev je prosto plavajoča, nabojnik je kovinski z plastično spodnjo ploščico. Vpenjanje nabojnika je glasno, preizkusil sem že skoraj vse variante pa nikakor ne morem brez glasnega klikanja zaskokov. Varovalka je za moj okus preveč mehka je pa zelo tiha. Mehanski merki z optičnimi vlakni so zelo lepo vidni in v kolikor bi kupoval puško za pogon nanjo ne bi montiral optik ampak bi uporabljal priložene mehasnke merke. Plastično kopito je dovolj togo, da se tudi ob naslonu puške na sprednji skrajni točki kopita ne upogne do cevi, zato sem na svojo puško montiral waver adapter, na katerega montiram strelne nogice.
    Končni izgled puške (finiš) od blizu ni ravno lep. Na cevi se poznajo sledi obdelave, kopito nima enake reže okrog in okrog cevi, izgled kopita je osnoven (trd (hard) finiš). Ergonomija kopita meni ustreza, je pa to stvar posameznika.
    Pač delovna puška, pri kateri me izgled ne zanima preveč.

  8. #8

    Privzeto Haenel jaeger 10

    Lep pozdrav.
    Sem lastnik risance Haenel Jaeger10 PRO in sem izredno zadovoljen ampak me zanima če negdo ve razliko med tem modelom in ostalim v tej seriji.? Hvala lepa

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •