Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: 12. seja UO LZS

  1. #11

    Privzeto

    Citat Ostrorogi je objavil: Pokaži objave
    Sršen, falil si bistvo tega kar sem napisal. In pa, pretiravaš takoj ko se nekdo ne strinja z tvojim mišljenjem... Končajva.
    Ne vem če ravno pretiravam. Je pa res, da sem pri funkcionarjih natančen, zaradi mene lahko rečeš pikolovski.
    Mogoče sem bistvo falil, a tako sem ga razumel.

    Sem pa zelo prepričan, da je dandanašnji povsem nepomembno kakšno oblačilo nosi lovec. Pomembna so njegova ravnanja in znanja. Oblačila bo sam izbiral po svojih zmožnostih, okusu in praktičnosti.

    In če pogledava zadeve še iz ene strani, kje je moralna pravica vodstva LZS, da predpisuje nošnjo, če pa se predsednik LZS udeležuje visokih sestankov v civilni obleki, podpredsednik pa uporablja obleko, ki še zdaleč ni po omenjenih "standardih". Pa da ne bo pomote, meni je ravno ta všeč, ker je primerna tudi za vsakodnevno rabo.

    Sicer je pa tako, da uporabe uniforme ne more nihče zaukazati. Drugo je omejeno gledanje na nekoga, ki ne želi biti ovca v čredi, a o tem ne bi sedaj.

    Sprevračanje etičnega kodeksa v kazenski zakonik in vsiljevanje praktično obveznega lovskega kroja (že novim lovcem za podelitev spričeval ga vsiljujejo) in s tem povezanega stroška je poleg ostalega pot v avtokratsko vodenje, ki se vedno bolj kaže v naši organizaciji.

    Preden končam, le še ponovim bistvo mojega protesta, katerega pa po mojem ti nisi absorbiral:

    Nasprotje funkcionarjev, ki se enkrat delajo angelčke in dobrotnike in razglašajo potrebo po zmanjšanju članarine, spomni se lanske zgodbe okoli 5€, po drugi strani pa brez potrebe predpisujejo dražji material tam kjer ni treba. Temu jaz pravim licemerstvo in se kar dostikrat kaže pri teh "naših" funkcionarjih.

    No Ostrorogi, mogoče pretiravam, zamerim pa ne. Saj zato smo tu, da debatiramo, kajne? Tudi tebi en
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #12
    Član od
    Aug 2011
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    212

    Privzeto

    Citat Ostrorogi je objavil: Pokaži objave
    Volna 49 Evrov
    Kunčja d. 59 Evrov

    Ne mi rečt da je razlika v ceni tako velika, da jaz ki imam 40 let staro bokarco ZH124 vredno pomoje kakih 300 Evrov ne morem kupit klobuka iz kunčje dlake. Sicer ne kadim več, ampak pomoje je to ene 3 škatle cigaret razlike. Se da pa dražji klobuk dobit za ceno volnenega...
    Res je samo to, da z polno ritjo je lahko srat pa klobasat. Povsod so izjeme katere bi komot hodile pošlihtane okrog pa niso in ne hodijo iz svojih ideoloških prepričanj. Pa brez zamere.
    ...pa dajmo še enkrat kliknt na povezave.

  3. #13
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    jagoda
    Prispevki
    334

    Privzeto

    Počakaj na sejem...bi ti svetoval, razlog cenam je pomoje recesija
    lp MAj

  4. #14

    Privzeto

    Citat Ostrorogi je objavil: Pokaži objave
    Počakaj na sejem...bi ti svetoval, razlog cenam je pomoje recesija
    55 in 95 eurov
    Ma kakšna recesija! Vsak pameten podjetnik bo izkoristil priliko, ki mu jo taki jagrski modrijani napišejo na kožo.
    In ker je sedaj čas, ko pripravnike silijo k nabavi uniforme, bo tudi temu primeren zaslužek. Od pripravnikov od katerih se marsikdo komaj prebija skozi mesec in mukoma nabere za tečaj in izpit pa se zahteva dodaten strošek za cote, ki jih bo oblekel mogoče enkrat na leto ali pa še to ne.
    Toliko o pameti in poštenju modrijanov, ki so to kozlarijo predlagali in tistih, ki so jo potrdili.

    Tisti, ki ni lovec brez uniforme, ga tudi ta ne bo naredila!
    Verum justicia quod parilitas!

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •