Stran 7 od 29 PrvaPrva ... 3456789101117 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 283

Tema: Igrice KZS

  1. #61

    Privzeto

    Citat Brane je objavil: Pokaži objave
    Ne morem drugega reči!

    Nimamo kaj dodati. Na Lukovici je Franci rekel, da se bo maščeval Janezu, kot se je Milanu in se je! Na koncu pa se mu je zgodilo isto kot Milanu in Janezu. Pa še Dejan jo je fasal. To je vsa poanta te "znanosti". Fasal bi jo tudi jaz, pa k sreči nisem kinološki sodnik!

    lp
    Brane,
    verjemi mi, da omenjeni Franci ni izrekel, da se bo maščeval Janezu, ker sem bil v času sestanka in po njem, zraven njega. Milanu pa so zanko nastavili drugi, ti dobro veš kdo.
    Mislim, da zdaj ni čas prekarij, ampak da zastavimo skupno stališče in stopimo skupaj, predvsem pa, kaj si želimo da je-bo lovska kinologija.
    Vsi dosedanji indici kažejo, da moramo peljati našo kinologijo tako, da bomo samostojni in imeli lovski kinologi škarje in platno.
    Primer! G. Vidic J. je športni sodnik, je pa glavni akter pri izpitni kinologiji, kateri odloča kdo ima pogoje in kdo bo lahko šel na izpit. Vse narobe, ker ne more biti, ker najbrž nima pojma o tem, tako kot jaz nimam pojma, kaj morajo početi športniki npr. pri Agilityu. Zato se vse to nam dogaja, da potem pridemo resnici do dna, da marsikateri sodnik sploh ne bi smel biti sodnik. Vendar psi lajajo karavana gre naprej, kljub dokazanim zmotam.
    Obstaja sum, da je v roku par let, najmanj deset sodnikov prišlo neupravičeno do sodniških nazivov, ki sploh niso nikoli vodili določenega psa pasme, za katere so sodniki. In marsikateri izmed njih sedi v Vzrejnih komisijah in odloča kateri pes je dober in kateri ne. Absurd!
    Upam, da ko se konča godlja na KZS (oni ne dovolijo, da bi resnice prišle na dan, oziroma pometajo raje pod preprogo) bomo zahtevali, da vse pride na dan in se dokončno pomete pred našimi vrati, ker se mi zdi krivično do vodnikov, da nekdo, ki niti ne ve kako se npr.prepeličar "userje" pa ga bo potem sodil.

  2. #62
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Danes se je odvijala preizkušnja ptičarjev na obali. Psički priznane vodnice iz LJ ni bilo potrebno odstreliti fazana, ker je še mlada. Posledično ni pokazala niti aporta odstreljenega fazana. Po mojih izkušnjah je to sposoben narediti že 5 mesečni ptičar. No, pa pustimo kritike, pomembno je to, da je bila ta mlada psička najboljša na prireditvi in nabrala veliko točk. Bravo sodnik in vodnica .

  3. #63

    Privzeto

    Vsako delo se točkuje. Končni seštevek da vrstni red. Bolj me skrbi zakaj so bili drugi tako slabi. Če pa so nepravilnosti pa poznamo ugovor. Saj delo ptičarjev ponavadi spremlja več oči.

  4. #64

    Privzeto

    Pozdravljen Detel!
    Pa bi želel, da napišeš poleg tvojega kritičnega pogleda še imena, če že imaš pripombe, ta vodnica ima ime in priimek kakor tudi sodnik.

  5. #65
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Ne bom napisal imen. Nočem mešati dr...... Štorije se nenehno ponavljajo, ma prisotni niso slepi...
    Last edited by detel; 18. November 2013 at 13:05.

  6. #66
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Detel, a ti mogoče mešaš jabolka in hruške (ŠPP ter SZP+JZP)?

    Pri ptičarjih (mladih psih), ki opravljajo spomladansko zrejno preizkušnjo in nato še jesensko, ni odstrela fazana.
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  7. #67

    Privzeto

    Obstreljeno perjad,ki jo mora pes najti in aportirati enakovredno nadomešča vlečka perjadi z aportom ....... in nekako v 21.stoletju kjer se lovci največkrat enačijo z "morilci" ,največkrat s strani "kopitarjev" je skoraj za pričakovat vlečko perja; pri mladih psih na jesenski vzrejni preizkušnji

    Dober pogled!

  8. #68

    Privzeto

    Citat black je objavil: Pokaži objave
    Brane,
    verjemi mi, da omenjeni Franci ni izrekel, da se bo maščeval Janezu, ker sem bil v času sestanka in po njem, zraven njega. Milanu pa so zanko nastavili drugi, ti dobro veš kdo.
    Black, Milan si je zanko nastavili sam, ker ni upošteval pravil. To tudi priznava. Zanko pa so mu zategnili drugi, ožji sodelavci v LKD-ju, med njimi sta tudi tista, o katerih se je pod to temo "največ" pisalo. To Milan ve!

  9. #69

    Privzeto

    Sem slišal danes med malico, da po novem prostor KZS varuje varnostnik.
    Verum justicia quod parilitas!

  10. #70

    Privzeto

    DA !
    Varujejo hram DEMOKRACIJE in premoženje.

Stran 7 od 29 PrvaPrva ... 3456789101117 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •