Stran 27 od 29 PrvaPrva ... 1723242526272829 ZadnjiZadnji
Rezultati 261 do 270 od 283

Tema: Igrice KZS

  1. #261

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    No če povzamem vso to mojo konfuzijo tu gori, temelji lovske kinologije so popolnoma nejasni! Vsaj meni.
    Zdaj so tudi meni

  2. #262

    Privzeto

    Kot laik lahko zaključim samo na način: lovsko kinologijo kroji popolno neznanje in nepoznavanje!!! Upajmo na boljše čase in sem prepričam, da strokovnjake, poznavalce imamo!
    ..na žalost pa je prenekateri vzdignil roke iz tega kardela krokarjev
    Za takšne "strokovnjake" kot jih očitno imamo je ribarjenje v kalnem kot naročeno

    Dober pogled!

    PS
    ... da o problemih skropucala zakona o uporabi lovskih psov sploh ne bi razpravljali .... očitno je problem samo v iskanju zastreljenih medvedov
    Last edited by pidog; 6. December 2014 at 17:28.

  3. #263

    Privzeto

    Citat pidog je objavil: Pokaži objave
    Kot laik lahko zaključim samo na način: lovsko kinologijo kroji popolno neznanje in nepoznavanje!!! Upajmo na boljše čase in sem prepričam, da strokovnjake, poznavalce imamo!
    ..na žalost pa je prenekateri vzdignil roke iz tega kardela krokarjev
    Za takšne "strokovnjake" kot jih očitno imamo je ribarjenje v kalnem kot naročeno

    Dober pogled!

    PS
    ... da o problemih skropucala zakona o uporabi lovskih psov sploh ne bi razpravljali .... očitno je problem samo v iskanju zastreljenih medvedov
    Nisi laik samo na področju kinologije, laik si tudi na pravnem področju!
    Lahko zato, ker se deklariraš za laika, pišeš tudi neumnosti?

  4. #264

    Privzeto

    Saj pravim, odrešila, odrešuje nas stroka

    Dober pogled!

  5. #265
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Baje nek sodnik iz primorske. Sodil je pa Nahtigal baje. Nisem bil prisoten vendar se že govori o nekorektnem sojenju.
    Kakorkoli že, čestitke zmagovalcem.

  6. #266

    Privzeto

    Ne zavajati ljudi na tem forumu in širiti NERESNIČNE zgodbice.

  7. #267
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Lepo bi bilo, da bi nekdo napisal RESNIČNO zgodbo.

  8. #268

    Privzeto

    Citat aron je objavil: Pokaži objave
    Baje nek sodnik iz primorske. Sodil je pa Nahtigal baje. Nisem bil prisoten vendar se že govori o nekorektnem sojenju.
    Kakorkoli že, čestitke zmagovalcem.
    Sodili so sodnik iz Hr. Pešuti?, Žlebnik, Nahtigal in Šumak.Najbrž je Aron mislil, glede nekorektnosti, kar se na veliko govori, da so sodili-sodil sodnik,za katerega naj bi bilo dokazano, da nima pogojev, da je sodnik za delo goničev. Poleg tega pa še na uradni strani KZS piše v sklepih, da je z njim prekinjeno medsebojno sodelovanje.

  9. #269

    Privzeto

    Citat black je objavil: Pokaži objave
    Sodili so sodnik iz Hr. Pešuti?, Žlebnik, Nahtigal in Šumak.Najbrž je Aron mislil, glede nekorektnosti, kar se na veliko govori, da so sodili-sodil sodnik,za katerega naj bi bilo dokazano, da nima pogojev, da je sodnik za delo goničev. Poleg tega pa še na uradni strani KZS piše v sklepih, da je z njim prekinjeno medsebojno sodelovanje.
    Seveda sem poferbcal tja. Najdem le dva zapisnika. To sta zapisnika 2. in 3. seje UO KZS. Zapisnik prve manjka! Pa verjetno je dokaj pomemben za uvid v konstituiranje tega telesa. Pred tem tam ni bilo nobenih zapisnikov ali pa so jih sedaj izbrisali?

    V teh dveh mi je čudno najmanj dvoje.
    - Pod prvo, da že zapisnik 2. seje sam jasno pove, da zakoniti zastopnik še ni vpisan.
    - Pod drugo, kar se tiče tega o čemer debatiramo, pa nikjer ne najdem omembe nikogar iz slovenske trojice, ki jo omenjaš.

    Mimogrede le še to, da vidim v sestavi tistih, ki se bodo ukvarjali z novim Statutom, oziroma s prenovo statuta praktično polpismene ljudi.

    Me prav zanima kam bo sedaj peljal ta voz!

    No ja, moji psi lajajo dalje...
    Verum justicia quod parilitas!

  10. #270

    Privzeto

    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Seveda sem poferbcal tja. Najdem le dva zapisnika. To sta zapisnika 2. in 3. seje UO KZS. Zapisnik prve manjka! Pa verjetno je dokaj pomemben za uvid v konstituiranje tega telesa. Pred tem tam ni bilo nobenih zapisnikov ali pa so jih sedaj izbrisali?

    V teh dveh mi je čudno najmanj dvoje.
    - Pod prvo, da že zapisnik 2. seje sam jasno pove, da zakoniti zastopnik še ni vpisan.
    - Pod drugo, kar se tiče tega o čemer debatiramo, pa nikjer ne najdem omembe nikogar iz slovenske trojice, ki jo omenjaš.

    Mimogrede le še to, da vidim v sestavi tistih, ki se bodo ukvarjali z novim Statutom, oziroma s prenovo statuta praktično polpismene ljudi.

    Me prav zanima kam bo sedaj peljal ta voz!

    No ja, moji psi lajajo dalje...
    Si slabo prebral!
    SKLEP UO KZS 11/2: UO KZS prekliče sklep mag. Blaža Kavčiča o ponovni sklenitvi Dogovora o
    medsebojnem sodelovanju z Jan
    ezom Šumakom, ker zadeva ni bila nujna za nemoteno delovanje
    KZS, kot to določa Statut KZS za obdobje nezaupnice.

Stran 27 od 29 PrvaPrva ... 1723242526272829 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •