Stran 28 od 29 PrvaPrva ... 18242526272829 ZadnjiZadnji
Rezultati 271 do 280 od 283

Tema: Igrice KZS

  1. #271

    Privzeto

    Citat black je objavil: Pokaži objave
    Si slabo prebral!
    SKLEP UO KZS 11/2: UO KZS prekliče sklep mag. Blaža Kavčiča o ...
    Na to sem cilja, ko sem pisal o tem, da zakoniti zastopnik še ni vpisan.
    Situacija mi izgleda podobna, kot je bila pri lovski zvezi, ko se je z vpisom zastopnika še dolgo problematiziralo. Na koncu se lahko zgodi, da bo zadeva na UE ali celo na upravnem sodišču padla. In to bo pomenilo ničnost vseh teh sklepov, z omenjenim vred.
    Situacije jaz detaljno ne poznam in se niti ne spuščam vanjo. Na prvi pogled pa mi tako izgleda kot pišem. Me prav zanima kaj bo prinesel čas...
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #272

    Privzeto

    Čestitke zmagovalcu in ostalim tekmovalcem!
    Ker pa ne morem mimo teme, ki ste jo načeli... A to, da je bilo z nekom prekinjeno sodelovanje, se dejansko upošteva?

  3. #273

    Privzeto

    Ne glede na to,da novi predsednik se ni vpisan kot zakoniti predsednik je dejstvo,da je dobil vec kot polovico glasov vseh clanic( ca.54).Mimo tega dejstva ne more nihce, niti Kavcic!

  4. #274

    Privzeto

    Citat ježek je objavil: Pokaži objave
    Čestitke zmagovalcu in ostalim tekmovalcem!
    Ker pa ne morem mimo teme, ki ste jo načeli... A to, da je bilo z nekom prekinjeno sodelovanje, se dejansko upošteva?
    Lahko se zgodi,da rezultati ne bodo veljavni, ker ce sodi oseba,katera nima sklenjeno z KZS medsebojno sodelovanje, ceprav je sodnik, ne sme soditi.

  5. #275

    Privzeto

    Citat black je objavil: Pokaži objave
    Lahko se zgodi,da rezultati ne bodo veljavni, ker ce sodi oseba,katera nima sklenjeno z KZS medsebojno sodelovanje, ceprav je sodnik, ne sme soditi.
    To bo moral nekdo sprožiti. Ali si bo kdo privoščil zaradi te za tekmo nepomembne zadeve uvrščenim pobrati pokale in diplome? Fino uslugo si bo naredil!

    Ali je ta zadeva kakorkoli vplivala na uvrstitev tekmovalcev?
    Verum justicia quod parilitas!

  6. #276
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Ali je ta zadeva kakorkoli vplivala na uvrstitev tekmovalcev?[/QUOTE]

    Po mojem DA. Ker če bi sodil drug sodnik, ni rečeno da bi sodil enako. Če pa je eden sodnik nepomemben, zakaj so potem bli štirje da se jih plačuje. Lej, če ČE NIMAŠ IZPITA NE SMEŠ VOZITI. Kaj še tukaj ni jasno.

  7. #277

    Privzeto Mal majn ga serte!!!

    OK, ker že bezate, sem šel res najprej na portal KZS in prebral ta dva famozna zapisnika.

    Poleg navedbe, ki jo podaja Black, je v naslednjem zapisniku 3. seje še en sklep, ki ga ni za zamolčati, če naj bomo objektivni.

    Glasi se takole:
    Sklep UO KZS 2/3: Vse zadeve, ki se vodijo na osnovi Pravilnika o sodniški licenci se zaustavijo do prve redne skupščine. UO KZS pridobi pravno mnenje dosedanje pravne zastopnice KZS
    ZA / PROTI
    11 / 0


    Seveda sem ferbec zavrtel še nekaj telefonov in izvedel, da je dotični sodnik Janez Šumak na osnovi tega sklepa tudi dobil dopis, s katerim se potrdi njegovo sodelovanje z KZS, oziroma kot tu napačno navajate "ima še vedno licenco", ker se je zadeva zaustavila in se boste naprej preklali na skupščini!

    Kot vem, je dotični sodnik Šumak član vzrejne komisije za brak jazbečarje, njen predsednik pa Janez Nahtigal (vir KZS) in sta sodila na tej tekmi brak jazbečarje. Kolikor mije znano, pri teh psih ni bilo nobene pripombe, v času tekmovanja pa tudi ne pritožbe.

    Če mi gre kaj pošteno na ku... (pardon, da me ne bodo, mi gre pošteno na jetra), je to nabijanje u 3 PM brez preverjanja dejstev in špetiranja zaradi samega špetiranja ali prekratkega ...... no spet bom tiho...

    Dejstva tu pa očitno so:
    - Sodnik Šumak očitno še ima izpit in lahko vozi!
    - Na tekmi ni bilo podane pritožbe (sklepam po video posnetku)
    !
    - Če bi sodil katerikoli drug sodnik, magari sveti Peter ali sam bog, bi bile ocene drugačne, saj imajo vsake oči svojega malarja!

    Ja, na KZS res imate igrice in to presneto pritlehne, pobalinske in umazane! Bi bilo potrebno fajn pomest! Pa še plačujemo vam ta cirkus!

    P.S.: Vsi veste, da presneto rad pikam in se praskam tudi tam kjer kdo misli, da me ne srbi, samo tole drekanje je pa res tooooo much!
    Last edited by Sršen; 18. December 2014 at 14:57.
    Verum justicia quod parilitas!

  8. #278

    Privzeto

    Na kaj se pa lahko vodnik pritoži? Na slabo skuhano klobaso? Na dodeljeno oceno ni pritožb in mora vodnik sprejeti odločitev sodnika, če mu je prav ali ne!

  9. #279

    Privzeto

    Citat aron je objavil: Pokaži objave
    .... Če pa je eden sodnik nepomemben, zakaj so potem bli štirje da se jih plačuje. ...
    Tudi to sem šel poferbcat.
    Odgovor, ki sem ga dobil pravi:
    To sta bili dve tekmi. Šlo je za sodelovanje komisije za goniče in komisije za brak jazbečarje. Torej štiri delimo z dva in dobimo dva sodnika na tekmo oziroma vzrejno komisijo. Hrvaški sodnik je bil naprošen za sodelovanje ker se slovenski v tej disciplini še bolj ko ne uvajajo in bodo s to prakso nadaljevali še naslednje leto. Nekaj pomislekov je bilo menda na tem ali bo to spet skupna tekma ali ne in se nagibajo k temu, da bo ponovno skupna kot letos.
    Mogoče se jim naslednje leto še sam pridružim.

    Mi pa tvoje vprašanje odpira moje, namreč res, kdo to plačuje? Kako gre to financiranje in iz katerih žepov? Vemo, da lovci na različne načine plačujemo LKDje v katerih so naše družine in vemo, da KZS dobi svoj denar od članstva športne sfere.
    Kdo torej plača prireditve, ki jih izvajajo vzrejne komisije? S tem da je tu šlo še za dogodek na državni ravni.
    Verum justicia quod parilitas!

  10. #280

    Privzeto

    Se ne bi spuščal v igrice takšne in drugačne....
    Ker pa sem bolj "egoistično laične" narave se sprašujem nekaj? Zakaj takšno delo psa ni tretirano kot preiskus (ne tekma, ker tekmujejo prvenstveno športniki) za pse v lovu na divje prašiče za vse pasme? Kje so tukaj prepeličarji, ptičarji...? Bomo sedaj vsak po svoje klatili?
    Ali je delo na divje prašiče tako različno od pasemske do pasemske skupine?
    Kaj pa preizkus, ki ga je organiziralo DLP? .... v nasledjem tednu pa že tekmujemo

    Zaključim lahko laično samo tako: za kozlat!
    ... ampak stroka je le stroka, strokovnost
    Da me pa kaj čudi; a to pa ne!

    PS
    Mogoče pa se nekaterim gate tresejo in gremo v zadnjem obdobju vse bolj z glavo skozi zid

    Dober pogled!

Stran 28 od 29 PrvaPrva ... 18242526272829 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •