Rezultati 1 do 10 od 27

Tema: Nagy bika & jezerska nočna straža na dan (noč) mrtvih

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #20

    Privzeto

    Zvoki živali so se počasi umirili, stemnilo se je in na nebu so se pojavile zvezde. Sivo ozadje blatnega jezerskega dna in še svetlejše površine vodnih luž so omogočale dober pregled nad situacijo.
    Pil sem vodo iz plastenke ter nekajkrat napel lok ter pomeril proti mojemu krmišču.
    Gabor je dejal, da se zadnje dni divjad obnaša zelo nenavadno. Prejšnji večer me je Jeno odpeljal na krmišče v gozdu z velikim kupom mrtvih rib toda ker je bilo premalo časa pred temo si nisem uspel res idealno pripraviti situacije. Sedel sem na tleh kakih 20 m od krmišča toda bil je bolj beden poskus in vedel sem, da bo uspelo le, če bo mimo prišla kakšna res "neumna" lisica. Tisti večer je nekje povsem blizu mene petkrat lomastila divjad a izstopilo ni nič. Tudi sicer sem mnenja, da so možnosti pri čakanju na tleh drastično manjše!
    Tisti večer je zunaj sedelo 7 lovcev in nihče ni videl niti dlake, res je sicer, da je zjutraj eden od lovcev uplenil jelena toda bil sem mnenja, da je v gozdu preveč obroda, da bi divjad hodila na koruzo na krmišča.
    Gabor je dejal, da so prašiči že v bukanju, da pa verjetno izstopajo zelo pozno.
    Čakal sem merjasca. Če bi mi uspelo res upleniti merjasca bi bil to "super super slam" takoj bi šel kupit še loto srečko!
    Last edited by kurare; 10. January 2014 at 15:17.
    "Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead." Charles Bukowski

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •