Stran 10 od 61 PrvaPrva ... 678910111213142060 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 91 do 100 od 604

Tema: Monolitne krogle

  1. #91

    Privzeto

    Ti si streljal z 38 special, lahko kroglo in zelo blagim polnjenjem (zaradi odsuna). Jaz polnim 357 z težjo kroglo in močnejšo polnitvijo.

  2. #92
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Se ti ne zdi, da je s tako svinčenko meso zelo kontaminirano s svincem?

  3. #93

    Privzeto

    Ne, ker se ne razleti. Premajhna hitrost.
    Tudi delno oplaščene krogle se samo malo deformirajo. Je velika razlika med puško in revolverjem.
    Zato pa imajo američani tako radi velike kalibre. Luknja naredi svoje. Ni potrebno, da še krogla eksplodira.
    Fantje okrog revolverjev in streliva zanje bo treba pa še kaj vedeti. Ni dovolj enkrat z njim ustreliti.

  4. #94
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Pa kje ste balistiki, jaz bi kej bral

  5. #95

    Privzeto

    Saj je Alojz1 vse povedal. Drugo sploh ne obstaja hahhahahah.

    Ta forum bi se lahko preimenoval v: vprašajte Alojz1 odgovarja

  6. #96

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Pa kje ste balistiki, jaz bi kej bral
    Jaz tudi :)

  7. #97

    Privzeto

    Očitno se z mojim komentarjem ne strinjaš.
    Citat Bokarca je objavil: Pokaži objave
    hahhahahah.
    Namesto tega povej svojo utemeljitev. Bo za večino bolj zanimivo.

  8. #98

    Privzeto

    Citat Bokarca je objavil: Pokaži objave
    Ta forum bi se lahko preimenoval v: vprašajte Alojz1 odgovarja
    Ja res je in marsikateri smo njemu in drugim konstruktivnim piscem za to hvaležni!
    Verum justicia quod parilitas!

  9. #99

    Privzeto

    Mene ne moti noben konstruktiven post. Tudi noben konstruktiven član. Hvala bogu, da so vsaj nekateri aktivni. Saj 90% članov foruma se tu zadržuje le občasno in le tega samo prelista sem in tja. Tudi če ni vse kar se piše, v skladu z mojim prepričanjem ali znanjem. Motijo me le žaljivi ter nekoristni posti. Tvoj zadnji post Bokarica, štejem pod nekoristne.
    Sicer pa poglejte pod seznam članov. Večina članov ima na forumu manj kot 10 postov. Nekateri nobenega. Dobro da nas je vsaj nekaj, kateri sploh kaj pišemo, drugače za tiste, ki samo opazujejo sploh ne bi bilo kaj za brati.

    Citat Bokarca je objavil: Pokaži objave
    Saj je Alojz1 vse povedal. Drugo sploh ne obstaja hahhahahah.

    Ta forum bi se lahko preimenoval v: vprašajte Alojz1 odgovarja
    Citat Sršen je objavil: Pokaži objave
    Ja res je in marsikateri smo njemu in drugim konstruktivnim piscem za to hvaležni!

  10. #100
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Dokler je debata o vsebinska, je prav da se mnenja krešejo. Ko pa gre na osebni nivo, pa je to neprimerno. Vsakega lahko sicer kdaj malo zanese, sploh če je deležen provokacij ali osebnih žalitev. O določenih temah neklateri veliko vedo in znajo argumentirano razpravljat, da bi jim pa zato očitali, da hočejo imeti le oni prav, pa je neresno, sploh ker se takih očitkov poslužujejo ponavadi taki, ki nimajo argumentov za svoje trditve.
    Rekel bi , da bi bilo dobro, da bi več članov foruma pisalo, in ne samo bralo.
    Opažam, da so tudi taki člani foruma, ki fotum berejo le zato, ker poznajo nekoga, ki na forumu dosti piše pa hodijo na forum za njim vohunit. Predlagam sistem, kot ga imajo nekateri resni forumi, da se vsak nov član foruma mora obvezno predstavit v posebni temi.

    Aja, monolitke...
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 10 od 61 PrvaPrva ... 678910111213142060 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •