Stran 1 od 5 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 47

Tema: Blok risanice

  1. #1
    ZR7 Guest

    Privzeto Blok risanice

    Na http://www.forum-lov.org/index.php?o...=489&Itemid=53 si lahko ogledate predstavitveni članek s priloženim video posnetkom o novi Bock-ovi puški blok risanici.
    Zanimivo in elegantno. Blok sistem je verjetno mladim lovcem dokaj nepoznan.

  2. #2

    Privzeto

    Danes sem imel priložnost videti to zadevo v trgovini (sem nesel svoj kol na servis) ! Prvi vtisi so bli taki,da bi jo človek takoj mel,lično narejena,ni kej,zanimiv sistem! Je pa res,kakor piše v predstavitvenem članku,da je to puška za umirjen lov,ko človk uživa na jagi in če slučajno kaj pride,je pač zadeva pri roki! No,sej nič ne rečem,ko bi se človek navadil,bi jo ravno tako lahko mel za pogone!
    Ne vem,meni je všeč,ni neka klasika kot so prelamače al pa klasične repetirke!
    Za ceno se pa pozanimajte sami,ni pa neka pretirana zadeva,če se odločiš za novo puško!
    lp
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  3. #3
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Puška

    Lp!

    Jaz sem jo imel tudi že čast videti in malo po rokovati z njo. Kakor je napisal Dolgin, ne pretirana cena, puška lična, za čakanje in zalaz. Najbrž se bo znašla v moji omari...

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  4. #4
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Ko sem prebral članek sem si dejal, to moram imeti in že tuhtam v kakšnem kalibru in izvedbi jo bom naročil... verjetno 55 cm cev, brez mehanskih merkov, za kaliber pa še ne vem...
    Marko Gorše, Nadlesk

  5. #5

    Privzeto

    Ko bom nabrskal bo to 6.5x57!!!! Ta mi še manjka,pa 9.3x57,pa 5.6x57,pol mam pa od ........x57 vse!!!! In ena bo ziher taka!
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  6. #6

    Privzeto

    Kakšna bo pa cena?

  7. #7
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Privzeto

    Želja. V štuc izvedbi kal. 6,5x55., cev 50cmpo bomo pa vidl

  8. #8
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    2,752

    Post Blok risanica

    Lp!

    No vidm, da se ni treba bati za prihodnost nove puške in da se bode prijela med nami. Jančar ali mi ti misli bereš?
    Cena še ni določena in kot je Dolgin zapisal ne bo pretirana. Sem jo ravno danes zopet malo po "pestval". Ni kaj super puška, lična, pri ročna, mehko proženje, neslišni zaklep..., skratka tovariši, dinarčke na kupčka in drugo leto naredimo srečanje ljubiteljev blok risanic...

    Lovski zdravo
    Janez L
    ...nor je tisti, ki ne poskusi in poskusiti ni greh...

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    1,340

    Privzeto

    Moja ljubezen do blok zaklepov izhaja še od vojakov, kjer sem bil v artileriji. večina topov in haubic ima blok zaklepe, in tam sem se seznanil z njimi. Z lahkoto prenecejo tlak 5000 bar in več. Enostavni so za vzdrževanje......
    Marko Gorše, Nadlesk

  10. #10
    Član od
    May 2008
    Lokacija
    Moravška dolina
    Prispevki
    448

    Thumbs up Block risanica

    Dons bil pri B...., karabinko nesu na servis, spotoma pa še prečekiru tanovo block pušo.Pohvale puškarju(obema), puša kot iz škatelce.Zdaj pa sam evrčke šparat

Stran 1 od 5 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •