Stran 1 od 7 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 61

Tema: "Prave" lovske trgovine

  1. #1
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto "Prave" lovske trgovine

    S tem "prave" mislim na tiste nemške in avstrijske,ki so večje od 10-20 m2,kjer imaš na izbiro 10 vrst tega in onega po sprejemljivih cenah


    Kolkor vidim je najbližja Frankonia štacuna v Munchnu,Kettnerjeva pa v Gradcu


    Mogoče kdo naroča prek njihovih katalogov?Direkt naročanje in dostava deluje pri nas?
    V preteklosti se je dalo naročat v naših trgovinah,kjer so zaračunal ekstra še zase.Ko je bil Kettner še v Lj,je blo obupno.Čakaš in čakaš,na konc ni blo pa nč.

  2. #2

    Privzeto

    lani sem bil v frankonji v munchnu...samo rabis en dan da si jo ogledas celo!
    lp

  3. #3
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Od Frankonie prek spleta nabavit ni noben problem, dobiš robo v kratkem času.

  4. #4
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Izpolnila se mi je želja po obisku ene take trgovine.In ko si prvič v taki štacuni lahko dobesedno zijaš.

    Tale je blizu Calgarya v Kanadi in je velika cca, 5000 m2,pa je med manjšimi iz te verige trgovin.




    puške so zložene ena zraven druge v dolžini več kot 60 metrov!

  5. #5
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    za nabavo reloading krogel,netilk,tulcev ,... ne rabiš dovoljenja,razen za smodnik



    ostalo municijo imajo zloženo kar na policah Merkator stil




    Imajo tud nepregledno količino oblačil za lovce in ostale;ribiških palic,laksov,trnkov,vab;vse mogoče za lokostrelce,ni da ni in še več

  6. #6

    Privzeto

    Ja res ni primerjave med trgovinami pri nas ali na oni strani luže. Sam sem obiskal nekaj trgovin v Kanadi (Montreal) in razlika je res velikanska. Izbira opreme za lov, ribolov, strelstvo in preživljanje prostega časa v naravi je res velika.
    Stvari, ki sem jih nabavil (obutev, noži, obleka...) so res kvalitetne in po pametni ceni.

  7. #7
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    mozirje
    Prispevki
    592

    Privzeto

    fantje ,da ne boste pozabili ,da v ameriki lovi purana takšno število lovcev kot je v sloveniji prebivalstva, ampak samo purana kje so ostali miljoni lovcev...zato je pač ponudba in cena robe taka.

  8. #8
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Zato ker je lovcev pri nas le okoli 22000 imamo tako slabe lovske trgovine in obupno izbiro?

  9. #9

    Privzeto

    Mišica, kako je glede poštnine pri naročolu iz Frankonie? Ali si omejen z nekim zneskom, da pošljejo v tujino? Kako plačaš, po prevzetju?

  10. #10
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Notranjska
    Prispevki
    579

    Privzeto

    Jaz sem jim do sedaj kar vnaprej plačal, robo sem dobival pa najkasneje v 1 tednu. Naročeval sem pa prek interneta.
    Naročal sem pa ko so imeli zastonj dostavo.
    Last edited by mišica; 6. January 2011 at 18:28.

Stran 1 od 7 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •