Stran 29 od 35 PrvaPrva ... 19252627282930313233 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 281 do 290 od 341

Tema: Nemški prepeličar

  1. #281
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Tudi pujsek je korajžen za mrežo

  2. #282

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    Tudi pujsek je korajžen za mrežo
    Tale pujsek je vsak dan v gozdu. Prav pa je, da je ob obisku nadobudnih psov za mrežo. Čeprav je letošnji bi se psom kar slabo pisalo.

  3. #283
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Gorenjska, pod Krvavcem
    Prispevki
    1,322

    Privzeto

    Miha bi se rajš igral s psom
    Loviti tako, da ohranjamo. Loviti tako, da smo si dobri tovariši. Loviti tako, da bogatimo duha in telo. Nastran Nejc

  4. #284

    Privzeto

    Citat Zvitorepec je objavil: Pokaži objave
    Ponosno sporočam,da sem danes z mojim prepeličarjem Bonijem na vzrejni preizkušnji v Dragi na Dolenjskem dosegel najboljši rezultat in 172 točk. Tako se je ves trud poplačal,ko sva vsak dan vadila v lovišču.
    Čestitam za lep rezultat.Tudi na posnetku se vidi da je kuža talent in brez strahu, pa še lepotec poleg vsega. Naj povem da sem bil lastnik dveh rjavcev, pa sem jih tragično izgubil v treh letih. Prvega mi je pri letu in pol vzela kuga,čeprav je bil cepljen, drugega pa je pri devetih mesecih povozil avto. Ne bom pa obupal in bom kupil še tretjega.Zanima me od katerega vzreditelja je Boni, ker mi je pes všeč.

  5. #285

    Privzeto

    Oče je Cliff iz Nemčije,lastnik je Srečko Ercek(kinološki sodnik),mama pa je iz Župelevca,lastnika Hotko Slavka.

  6. #286

    Privzeto

    Citat Zvitorepec je objavil: Pokaži objave
    Oče je Cliff iz Nemčije,lastnik je Srečko Ercek(kinološki sodnik),mama pa je iz Župelevca,lastnika Hotko Slavka.
    Hvala

  7. #287

    Privzeto

    Citat mate je objavil: Pokaži objave
    Prvega mi je pri letu in pol vzela kuga,čeprav je bil cepljen,
    Kuge pa pri nas doolgo mi bilo. Kdaj pa je to bilo?
    Zvitorepec čestitke. Pes ima lahko dobre zasnove. Če jih vodnik ne izpili ni uspeha. Oba dobra skupaj sta pa zmagala.

  8. #288

    Privzeto

    Glede na to,da je to moj prvi lovski pes,lahko rečem da me je on naučil,pa vsak dan mi pokaže kaj novega,he

  9. #289

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Kuge pa pri nas doolgo mi bilo. Kdaj pa je to bilo?
    Zvitorepec čestitke. Pes ima lahko dobre zasnove. Če jih vodnik ne izpili ni uspeha. Oba dobra skupaj sta pa zmagala.
    Kuga je bila pri nas prisotna 2011 in 2012, pa sem imel to smolo da je moj pes ujel okuženo lisico in jo zadavil. Po enem tednu je dobil epileptične napade, po nekaj dneh me pa ni več prepoznal.Veterinar se je trudil, a žal zaman.

  10. #290
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    Gre kdo s prepeličarjem na CACIB Ljubljana 2014?
    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


Stran 29 od 35 PrvaPrva ... 19252627282930313233 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •