Stran 28 od 35 PrvaPrva ... 18242526272829303132 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 271 do 280 od 341

Tema: Nemški prepeličar

  1. #271

    Privzeto

    Še moj nadobudnež. Če bo šlo tako naprej bo več kot odlično
    http://www.forum-lov.org/forum/showthread.php?t=3162

  2. #272

    Privzeto

    Ponosno sporočam,da sem danes z mojim prepeličarjem Bonijem na vzrejni preizkušnji v Dragi na Dolenjskem dosegel najboljši rezultat in 172 točk. Tako se je ves trud poplačal,ko sva vsak dan vadila v lovišču.

  3. #273

    Privzeto

    Čestitam. Z prepeličarjem je veselje delati. So pametni in ne pozabijo.

  4. #274
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Wooden Hill
    Prispevki
    1,667

    Privzeto

    "Ni ga junaka ki ne lula kadar kaka!"

    Ko v zarji večerni žarijo gore,
    ga krogla zahrbtna zadene v srce,
    iskal je ljubezen, prevaran je bil,
    na jasi rože s krvjo je zalil....


  5. #275

    Privzeto

    Super.

  6. #276

    Privzeto

    Čestitam. Srečno in čim več lovskih užitkov.

  7. #277

    Privzeto

    Imel sem psičko staro tri leta in pol pa mi je zaradi boleni predkratkim poginila. Spomladi bi si rad nabavil novo psičko nemško prepeličarko .Iščem predvideno leglo po novem letu

  8. #278

    Privzeto

    Zvitorepec. Gledal sem tvojega rjavca kako napada prašiča. Smo že pisali, da je treba prvi kontakt z merjascem ali svinjo. Da pes dobi spoštovanje do njih.
    Spomladi sem na lovu videl rjavko kako je zgrabila ranjeno svinjo. Takoj sem rekel, da bodo naslednjič poškodbe. Pred dvema tednoma so jo pokopali. Prašič v grmovju ona pa zgrabi.
    Upam, da se pri tvojem motim.
    Last edited by alojz1; 2. November 2013 at 16:00.

  9. #279

    Privzeto

    Sem pogledal tvoj posnetek. Lepo ga oblaja. Je pa za začetek precej prepričan vase kako bi opravil z divjim prašičem, vsaj po posnetku sodeč (poskus trganja mreže,...).
    Iz lastnih izkušenj ti lahko rečem, da smo mi včasih imeli tudi takšnega prepeličarja, ki je bil tako agresiven kot tvoj. Ob prvem srečanju z merjascem pa je staknil 16 šivov in še hudičevo srečo je imel, da ni takrat to svojo agresivnost plačal z življenjem.
    Kakšen pogumen lanščak zna psu dati pomembno mero do kod se sme in od kje naprej je nevarno. Jaz bi to še prej probal, da ne sreča prej kakšnega preveč "jeznega" merjasca...
    Pri nekaterih psih se lahko zgodi, da ko dajo skozi "prašičjo" šolo, da se ne upajo več blizu prašičem. Lahko pa je tudi obratno, da so še hujši...

    Obilo uspeha pri učenju ti želim... LP

  10. #280
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Tudi pujsek je korajžen za mrežo .

Stran 28 od 35 PrvaPrva ... 18242526272829303132 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •