Stran 8 od 35 PrvaPrva ... 45678910111218 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 71 do 80 od 341

Tema: Nemški prepeličar

  1. #71

    Privzeto

    Citat mprimoz je objavil: Pokaži objave
    Ali vi, ki oddajate svoje pse drugim brakirjem, enako prakticirate tudi pri svojih ženskah? :icon_::icon_::icon_:
    Pes je sicer zelo pomemben člen v družini in na lovu, samo z ženo se pa vseeno ne more primerjati. "mprimoz" nisem vedel, da tako slabo ceniš svojo ženo...

  2. #72
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    Pes je sicer zelo pomemben člen v družini in na lovu, samo z ženo se pa vseeno ne more primerjati. "mprimoz" nisem vedel, da tako slabo ceniš svojo ženo...
    Pomota, jaz niti svojega psa ne zaupam drugemu lovcu, kaj šele "ta bolš polovico" :icon_::icon_:

  3. #73
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    Zasavje
    Prispevki
    881

    Privzeto

    Tudi jaz svojega psa nisem nikoli dal drugemu. Ali sva šla skupaj v pogon, ali pa skupaj na štant.

  4. #74
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Citat Jagermaister je objavil: Pokaži objave
    Tudi jaz svojega psa nisem nikoli dal drugemu. Ali sva šla skupaj v pogon, ali pa skupaj na štant.
    Jagermaister, tako se govori. Meni so že stari jagri vedno rekli, da lovskega psa in "ta bolš polovice" se ne posoja drugim.

  5. #75

    Privzeto

    Citat mprimoz je objavil: Pokaži objave
    Jagermaister, tako se govori. Meni so že stari jagri vedno rekli, da lovskega psa in "ta bolš polovice" se ne posoja drugim.
    Pa puško si pozabil!
    V kraljestvu Zlatoroga

  6. #76
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Citat zlatorog je objavil: Pokaži objave
    Pa puško si pozabil!
    :icon_::icon_::icon_:

  7. #77

    Privzeto

    Vsestranski,dober toda še posebej poleti,rana jesen zaradi svoje dolge dlake, ker mu je vroče potrebuje vodo.Po pitju al kopanju v kakšni mlaki, se mu razpoloženje za šarjenje kar potencira.
    Je pa zelo inteligenten pes in se močno naveže na vodnika kot na njegovo družino.Zaradi dlake je precej umazan in ker se vsi žižki,trave dobesedno lepijo na njega.
    Lovljenje z dvema se toliko lepša izkušnja,starejši mu daje vzgled in z tem olajša dresuro.

  8. #78

    Privzeto

    Citat Hubertus je objavil: Pokaži objave
    Polh, kaj to pomeni "malo daljši"? Koliko časa?
    Psi poženejo za 10 min, izjemoma dlje. V naši LD vodimo sedaj 4 prepeličarje (od tega 3 mladi) in tudi pri njih je podobno. Se pa, kot je bilo že zapisano, v družbi, 2 ali več psov malo podaljšujejo. Ampak še zmeraj niso dolgi (neprimerljivo z gonič ali braki).
    V razmerah in divjadi, ki jo lovimo pri nas je pasma dobra izbira. Pri nas imamo tako brakade na divje prašiče kot nekaj male divjadi.

  9. #79

    Privzeto

    Citat Jagermaister je objavil: Pokaži objave
    Tudi jaz svojega psa nisem nikoli dal drugemu. Ali sva šla skupaj v pogon, ali pa skupaj na štant.
    Kaj? Na štant vzameš psa??? Pa ti to v vaši LD sploh dopustijo, pri nas to ni mogoče... Če greš v brakado greš s psom, če greš na štatnt pa na štant in tam ni "prostora" za psa. No eni imate očitno drugačna pravila, pri nas je pač tako.

  10. #80
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    Kaj? Na štant vzameš psa??? Pa ti to v vaši LD sploh dopustijo, pri nas to ni mogoče... Če greš v brakado greš s psom, če greš na štatnt pa na štant in tam ni "prostora" za psa. No eni imate očitno drugačna pravila, pri nas je pač tako.
    Pa ne morem verjet. Ponekod imajo nekateri res očitno željo komandirat druge. Pa kaj koga briga, če hočem imeti svojega psa na stojišču, na visoki preži ali pa na WC-ju zraven sebe?
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 8 od 35 PrvaPrva ... 45678910111218 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •