Stran 15 od 37 PrvaPrva ... 511121314151617181925 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 141 do 150 od 369

Tema: Ameriške risanice

  1. #141

    Privzeto

    Citat detel je objavil: Pokaži objave
    No, ma če kupim novo stvarco, pričakujem brezhibnost.
    Dobro gre tebi. Če kupiš nov avto in se v garancijskem roku pokvari ga kar na odpad pelješ.
    Tudi drage puške ali pištole kakšnega streliva ne prebavljajo dobro. Pištole npr sploh ne delajo. Zato pa si takole na forumih izmenjujemo izkušnje.
    In plastiko porobkat, če se LOS H (brez konice) zatakne pa res ni problem.
    Last edited by alojz1; 20. April 2015 at 11:30.

  2. #142
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Do sedaj je bilo vse novo ok, upam, da bo še naprej .

  3. #143
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Nekdo težko zbere 500€ nekdo 1000€ nekdo 5000€. Vsak si pa želi, da za svoj denar dobi najboljše in seveda delujoče.

  4. #144

    Privzeto

    Najboljše, da pri nakupu za novo puško podarijo zraven še "šmirgl" papir pa sprej kot bonus pri nakupu...

    Vsak ,ki kupi novo puško pričakuje, da bo delovala brezhibno. Pa prav je da bi.

    Vsi ostali izgovori so bolj iz trte izviti.

  5. #145
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Dober si

  6. #146
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Kärnten
    Prispevki
    1,206

    Privzeto

    Če za 500€ pričakuješ kaj več kot pa dobiš v tem primeru, si enostavno preveč zahteven
    Definitivno je tega dnarja vredna, morš pač preden jo kupiš vedet da si kupil najcenejšo repetirko in ne pričakovat da je to ameriški Sauer(čeprav sam zaklep je, če na hitro pogledaš podoben modelu 101).

  7. #147
    Član od
    Mar 2012
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    201

    Privzeto

    Najverjetneje je proizvajalec napako že odpravil, ker je popravilo orodja v rangu 500-1000€.

    Sploh pa ne vem kje je poanta kritizirati oz. se obešati na minimalne napake na orožju v tem cenovnem razredu. Glede na ostalo ponudbo v rangu 500 € boljšega orožja ne moreš kupiti.



    Lisjak: Si mogoče preizkusil še kakšno strelivo? Kakšne so bile grupacije?

  8. #148
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Bled
    Prispevki
    664

    Privzeto Norma in S&B

    Torej tole sem uspel danes na hitro skupaj spravit z Normo in S&B. Streljal leže z vreč in zelo na hitro. Normina tarča je krasna za moj debel križ.

    Grupe so za mojo lovsko uporabo zelo dobre. Ko sem puško kupil, nisem pričakoval tako dobrih rezultatov kot sta zadnja dva. Pri novi puški sem pričakoval brezhibno delovanje in me je nabojnik zelo motil, ampak sem se nato le spravil "šmirglat" in zadevo rešil. Če bi puško uporabljal za pogone, bi vsekakor želel 100% delovanje brez zastojev. Tako jo rabim za lov lisic in srnjadi, kjer s 1. strelom dosežem zastavljen cilj in mi ni bistveno ali bo 4. ali 5. naboj šel gladko v cev. No sedaj mi tako ali tako gre.

    Osebno je zame nedopustno, da delovanje pri novi stvari ni brezhibno. Kar se tiče primerjav z Blaser, Sauer...Če bi imel denar, vem, kaj bi kupil. Ruger sem kupil predvsem zaradi "firbca" in lahko rečem, da ponudi za svoj denar kar veliko mero natančnosti za lovsko puško.

    Novi testi sledijo, upam da tudi s filmanjem

    Click image for larger version. 

Name:	DSC_0238 copy.jpg 
Views:	11 
Size:	349.6 KB 
ID:	15228Click image for larger version. 

Name:	DSC_0240 copy.jpg 
Views:	13 
Size:	377.3 KB 
ID:	15229

  9. #149

    Privzeto

    Pravkar sem preveril pri novi 308 delovanje nabojnika. BP z vsemi kroglami. Je pa ploščica za potiskanje nabojev kovinska. Pri prvih je bila plastika.

  10. #150

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Pravkar sem preveril pri novi 308 delovanje nabojnika. BP z vsemi kroglami. Je pa ploščica za potiskanje nabojev kovinska. Pri prvih je bila plastika.
    Moja je že kovinska.
    Je pa s tem repetiranjem pri tej puški tako. Vsaj pri meni.
    Pri hitrem repetiranju ni bilo nikoli težav. Prejšnji tulec se tako hitro odmakne, da nov naboj lepo skoči na novo mesto.
    Zastoj je bil vedno na strelišči pri ležernem odpiranju zaklepa.
    Sklepam, da na stojišču ali na pogonu do tega ne bi prišlo, saj tam po prvem strelu hitro repetiraš, da si nared za novo priliko.

    Je pa seveda prav, da se tudi ta napaka odpravi.

    In za tolažbo ali pojasnilo tistim, ki potem filozofirajo o denarju. Tudi Steyr Manlicher .222rem mi je nekajkrat to naredila. Ali pa so leteli vsi naboji eden za drugim ven sam od sebe. Frrrrrrc, pa sem jih lovil po tleh.
    Tisti nabojniki so bili šele štala. Plastika, ki je zahtevala čez nekaj let nakup novega nabojnika. Ti pa dovolj dragi. Sem potem kar lepilo v roke vzel in reševal, na koncu pa prodal, pa naj se novi lastnik kupuje nove dele.
    Pa jo ne šimfam, sva bila desetletje skupaj in veliko uplenila.
    Verum justicia quod parilitas!

Stran 15 od 37 PrvaPrva ... 511121314151617181925 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •