Stran 32 od 37 PrvaPrva ... 22282930313233343536 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 311 do 320 od 369

Tema: Ameriške risanice

  1. #311

    Privzeto

    Citat TaSl je objavil: Pokaži objave
    Jaz jo imam v compact izvedbi, prijatelj pa v daljsi. Oba sva vecja od 170 cm in vsaj meni krajsa ne dela tezav v nobenem polozaju za strel.
    Ce zelis pridi in bos lahko obe preizkusil.
    Tebi ne dela težav. Jaz pa z tvojo puško ne morem optimalno streljati. Poizkus pove več kot 100 nasvetov. Seveda pa mora biti strokovnost večja od želje. Še jaz sem ga pri MK polomil in sem moral zmontirati picanity šino, da sem pomaknil daljnogled do konca naprej. To je opcija tudi pri kratkem Rugerju. Žal pa so to dodatni stroški ker Ruger že ima nameščeno osnovo za namestitev daljnogleda.
    Last edited by alojz1; 28. February 2016 at 14:01.

  2. #312
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    168

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Še jaz sem ga pri MK polomil in sem moral zmontirati picanity šino, da sem pomaknil daljnogled do konca naprej. To je opcija tudi pri kratkem Rugerju. Žal pa so to dodatni stroški ker Ruger že ima nameščeno osnovo za namestitev daljnogleda.
    Upoštevaj nasvet Alojza1. Jaz imam isti problem pri modelu CZ527 223rem varmint.
    Saj ko primeš puško brez daljnogleda v roke je super, ko pa montiraš daljnogled pa vidiš da je kopito prekratko.

    Jaz bi rad zamenjal montažo pa še nisem zasledil serijske, da bi lahko daljnogled premaknil bolj naprej.Mislim, da bo potreben obisk pri puškarju.

  3. #313

    Privzeto

    Hvala za nasvete ! Bom jo jutri malo poprijel ja da vidim razliko. Sicer bi montiral gor aimpoint, kar nebi smelo delat težav. Pri optics-trade so mi rekli, da je možna tudi dodatna montaža in sicer da bi poleti piko zamenjal z daljnogledom, brez dodatnega nastreljevanja. Na to tudi ciljam. Je pa takšna montaža dodaten strošek nekje 180e.
    Puška kot puška pa je navseh forumih, videih in nasploh zelo hvaljena čeprav je dokaj poceni.

  4. #314

    Privzeto

    Sam imam namen dati pa puško švenk montažo, da bom lahko kombiniral med širokokotnim daljnogledom (sedaj ga imam na puški) in daljnogledom večje povečave in objektiva.

  5. #315

    Privzeto

    Priporočam Picanity šino. Nanjo paše vse (nekatere pike že imajo montažo). Pa še ceneje je.

  6. #316

    Privzeto

    Seveda to gornje velja za tiste, ki kupujete na novo. Če pa na daljnogledih montaža že je in rabiš le spodnji del, je pa druga stvar.

  7. #317

    Privzeto

    Citat krogla1 je objavil: Pokaži objave
    Saj ko primeš puško brez daljnogleda v roke je super, ko pa montiraš daljnogled pa vidiš da je kopito prekratko.
    Ali podaljšaš kopito ali pa namestiš šino in pomakneš daljnogled naprej.

  8. #318
    Član od
    Sep 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    168

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Ali podaljšaš kopito ali pa namestiš šino in pomakneš daljnogled naprej.

    Začasno sem rešil s podaljšanjem kopita.
    Sem že spraševal za šino pa jo ne dobim.Mora pa biti šina, ki bi jo lahko privil na obstoječo montažo, ki je na puški.
    Če kdo ve, kje se bi jo dalo dobiti prosim info. na ZS.

  9. #319

    Privzeto

    Zaradi reklame ti ne napišem tule ampak na zs.
    Last edited by alojz1; 28. February 2016 at 21:54.

  10. #320
    Član od
    Aug 2012
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    413

    Privzeto

    Ruger American ima tudi serijo Predator, ta puška v kal. 308 win ima standardno kopito in krajšo cev t.j. 18 col. Verjetno bi ti ta ergonomsko najbolj odgovarjala.
    http://www.ruger.com/products/americ...eets/6974.html Kakšen bolj angažiran trgovec ti jo bo tudi nabavil - povprašaj.
    Last edited by Robert91922; 29. February 2016 at 12:42.

Stran 32 od 37 PrvaPrva ... 22282930313233343536 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •