Stran 33 od 37 PrvaPrva ... 23293031323334353637 ZadnjiZadnji
Rezultati 321 do 330 od 369

Tema: Ameriške risanice

  1. #321

    Privzeto

    No jaz imam Rugerja compact in sem zadevo z kratkim kopitom rešil z novim Boyds laminiranim kopitom. Tudi šino ni problem dobit ker paše od drugih pušk npr. od Steyr mannlicher samo malo se je treba znajt.




  2. #322

    Privzeto


    Neverjetno olepšanje puške! Bravo! Koliko te je stala montaža in drugo kopito?
    Se slučajno komu dogaja pri teh puškah, da igla udari po netilki, a naboj ne izstreli krogle?

  3. #323

    Privzeto

    Jakaj hvala za slike, res krasna puška s tem kopitom ! No, danes sem jo držal v rokah in moram rečt, da mi bolj odgovarja standardna izvedba. zato bom najbrž vzel v kalibru 30-06. Je pa pri xxxxxx tale puška z popustom 520e, mislim da ni nikjer bolj ugodno.

    Brez navedb firm, ki nam ne pomagajo z oglaševanjem prosim!
    admin

  4. #324

    Privzeto

    Citat mačkon je objavil: Pokaži objave
    Jakaj hvala za slike, res krasna puška s tem kopitom ! No, danes sem jo držal v rokah in moram rečt, da mi bolj odgovarja standardna izvedba. zato bom najbrž vzel v kalibru 30-06. Je pa pri xxxxxxx tale puška z popustom 520e, mislim da ni nikjer bolj ugodno.
    Cena je res dobra.

    Samo, ali misliš potem vseeno krajšati cev čeprav bi žele imeti kaliber 30-06?

  5. #325

    Privzeto

    Citat TaSl je objavil: Pokaži objave
    Cena je res dobra.

    Samo, ali misliš potem vseeno krajšati cev čeprav bi žele imeti kaliber 30-06?
    Ne, pri tem kalibru ne.

  6. #326
    Član od
    Aug 2012
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    413

    Privzeto

    Citat mačkon je objavil: Pokaži objave
    Jakaj hvala za slike, res krasna puška s tem kopitom ! No, danes sem jo držal v rokah in moram rečt, da mi bolj odgovarja standardna izvedba. zato bom najbrž vzel v kalibru 30-06. Je pa pri xxxxxx tale puška z popustom 520e, mislim da ni nikjer bolj ugodno.
    Zahtevaj predračun in hitro nakaži, ker ali imajo prastaro zalogo s prastaro ceno iz časov, ko je bil 1 EUR vreden 1,3 USD ali pa že več kot eno leto niso ažurirali spletne strani. Se mi zdi, da bo tole tadruga možnost.

  7. #327

    Privzeto

    Pred mesecem dni je cena bila 589 za 308 in 30.06, zdaj pa mi ni pojasnil zakaj je taka cena na močnejši kaliber.. Grem kar po nabavno

  8. #328
    Član od
    Aug 2012
    Lokacija
    velenje
    Prispevki
    7

    Privzeto

    Bi mi mogoče lahko kdo povedal kje je mogoče naročiti boydsovo kopito za rugerja.
    lahko tudi na zasebno sporočilo.

  9. #329
    Član od
    Aug 2012
    Lokacija
    Posavje
    Prispevki
    413

    Privzeto

    Citat TaSl je objavil: Pokaži objave

    Neverjetno olepšanje puške! Bravo! Koliko te je stala montaža in drugo kopito?
    Se slučajno komu dogaja pri teh puškah, da igla udari po netilki, a naboj ne izstreli krogle?
    V puški R.A. kal. 223 Rem se mi je zgodilo enkrat in sicer zaradi tega, ker nisem do konca odklenil varovalke, mogoče je manjkalo pol milimetra do konca hoda - hotel sem odkleniti čim tišje (počasi), ker je bila lisica cca 50m od preže. Takrat je udarna igla samo škrtnila, očitno jo je varovalka še toliko zabremzala, da je prenežno udarila po netilki.
    Misleč, da je naboj zatajil, sem hitro prerepetiral, ampak lisica je že bežala...
    Malo kasneje sem na strelišču pri lovskem domu tisti naboj preizkusil in je vžgal. Uporabljam netilke Murom SR, sicer ni nobenih težav z njimi.

  10. #330

    Privzeto xxxx

    prosim za mnenja kako bi se kaj obnesel kaliber 3006 z 47cm dolgo cevjo a je sploh uporabna stvar al kaj ne morem se namreč odločit al ta al 9,3x62 sem z slednjim poskusil ustrelit cev 47cm pa hudič kar fajn rukne...

    hvala

Stran 33 od 37 PrvaPrva ... 23293031323334353637 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •