Rezultati 1 do 3 od 3

Tema: Kakšno lovstvo v bodoče?

  1. #1

    Privzeto Kakšno lovstvo v bodoče?

    Da ne bomo preveč izventematski in pod predlogom o širitvi lovnih vrst napletali vse mogoče,, odpiram nove bolj usmerjene teme.
    Na Dinaricum listi se nas oglaša kar nekaj lovcev in dva med njimi sta napisala nekaj s čimer se zelo strinjam in je lahko dobro izhodišče za razmišljanje.
    Delno citiram:

    ... Včasih so rekli,da naj vsak pomete pred svojim pragom,smeti-kakšne,vemo sami,pa pometamo drug proti drugemu.Žalostno pa je to,da živalstvo zgublja življenski prostor,ribe vode,ptice močvirja... medtem,ko se mi prepiramo čigava bo obveljala.Da bi se le pravi čas streznili..

    ... Pridružujem se mnenju, da sedanje vodstvo LZS rabi pomoč pri oblikovanju strategije razvoja lovstva v prihodnosti. Nekatere poteze zveze v zadnjem času kličejo po tej pomoči. Potrebno bo jasno ločiti, kaj je v lovstvu dobrega, zdravega in kaj ne spada v koncept sodobnega lovstva. Veliko vprašanje je kdo znotraj lovstva bi lahko prebil sedanje usmeritve vodstva oz. kako bi se na to dalo vplivati od zunaj. ...
    ... Upam, da boste tudi DOPPS, kljub slabim preteklim izkušnjam z LZS, znali najti dovolj volje, da uberemo to pot.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  2. #2

    Privzeto

    Mislim da je res skrajni čas,da stopimo na isti breg vode saj imamo v končni fazi isti cilj,čeprav bo verjetno zelo težko najti sporazum med željami in potrebami....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  3. #3
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    vse gre v k****



    lp

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •