Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 15 od 15

Tema: Zemljevid vseh LD

  1. #11

    Privzeto

    Meni je pa ta javni pregledovalnik grafičnih podatkov čisto v redu. Še vse parcele so vrisane. Lovsko mejo pa sam vrišeš in skupiraš.
    Rabim pa nasvet, če je to karto možno vnesti v gsm.

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat Tomislav je objavil: Pokaži objave
    kdo ima kaj izkušenj, prosim za nasvet!
    lahko tudi na ZS.
    Pojdi na pristojno OE ZGS, pa ti bodo za nekaj malega plačila natisnili kakršno karto boš želel. Na primer tako. Možnosti je mnogo.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Rabim pa nasvet, če je to karto možno vnesti v gsm.
    V pameten telefon boš lahko naložil tak sloj. Sloj boš pomoje lahko dobil na ZGS, potrebuješ samo še transformiranje v format, ki ustreza tvojemu telefonu. Verjetno ti tudi to lahko naredijo, če jim poveš, kakšen format rabiš.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Bled
    Prispevki
    664

    Privzeto Karta

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Meni je pa ta javni pregledovalnik grafičnih podatkov čisto v redu. Še vse parcele so vrisane. Lovsko mejo pa sam vrišeš in skupiraš.
    Rabim pa nasvet, če je to karto možno vnesti v gsm.
    Ne se preveč trudit in risat že narisano.

    http://www.naravovarstveni-atlas.si/...53%2C264.58333

    Med sloji Meje območij javnih služb in organizacij najdemo lovišča. Meje so točne.

    Na pametni telefon gre marsikaj, samo je potrebno nekaj znanja in podatke je potrebno dobiti na ZGS. Sam sem za našo LD naredil karto v merilu 1:25.000, ki jo lahko zloženo damo v žep in omogoča dobro orientacijo na terenu. Dodatno imam tudi v Google Earth naložene podatke (meja, nelovne površine, krmišča, 200 m pas, kvadrante...), ki so mi v pomoč pri delu. Te podatke se z nekaj "work arounda" da naložiti na Google Maps in stvari so že na pametnem telefonu. Obstaja celo morje takih in drugačnih rešitev.

    Kar se tiče zamikov so najbrž posledica napačne transformacije prostorskih podatkov. Ampak 1 km je še vedno malo preveč.

    LP

  5. #15

    Privzeto

    Karto lovišča in karto kvadrantov v elektronski obliki dobiš naZGS! Jaz sem jih dal takole na spletno stran, pa si jih lahko lovci ogledajo ali prenesejo na svoj comp, tablico ali telefon.
    Lp
    http://www.e-sticna.si/index.php?p=1_46_Lovska-dru-ina-

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •