Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: Zahvala mentorju

  1. #11
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    pr nas sta dva mentorja svojim pripravnikom ob uspešno opravljenem izpitu podarila rukzake, take za gamsa prenašat...tudi obratno je lepo, da kaj takega še obstaja
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  2. #12

    Privzeto

    Jaz sem naredil mentorju divjega prašiča, ki sem ga izrezlal iz lipe, ko smo z gostom čakali srnjaka. Ob koncu pripravništva pa še komplet za vzdrževanje orožja, ker se mi je zdelo škoda njegovega orožja, da ga maže z WD 40, čeprav še vedno mislim, da se drži starega dobrega WDja mentor pa je meni podaril prve korake iz lova na prašiče, kar mi bo dlje koristilo kot katerokoli praktično darilo
    Ob takih priložnostih je lepo, da pokažeš neko simbolno zahvalo za njegov opravljen trud med pripravništvom.

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Citat Duke je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni.

    Evo čisto frišen jager, ravnokar sem naredil izpit. Sedaj pa me zanima glede zahvale mentorju. Namreč odlično sva se razumela in sodelovala med pripravniško dobo in mi je kar malce malo samo, da mu rečen hvala za vse in to je to. Zanima me kakšne so bile vaše izkušnje oz. kaj predlagate. OK za par rund bo tako ali tako dobil :).
    Že z samo to objavo si naredil veliko ker si ga javno pohvalil. Včasih je dovolj samo beseda v pravem trenutku na pravem mestu.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  4. #14

    Privzeto

    Hvala vsem, odlični odgovori. Podaril mu bom pipec z gravuro, bolj simbolično za zmerno ceno. TaSi, odlično tudi sam bi kej naredil, če bi imel kakšne ročne sposobnoti :).

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •