Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 29 od 29

Tema: Klicala in privabljala divjadi

  1. #21
    Član od
    Sep 2013
    Lokacija
    Celje
    Prispevki
    6

    Privzeto

    Citat denč je objavil: Pokaži objave
    Lani sem kupil rabljen buttolo. Deluje odlično. Enim mogoče res bolj paše lesena piščalka, kot pa en kos platike/gume, s sabo nosit.

    Hvala za koristne informacije.

  2. #22
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Ali kdo uporablja nordikpredator piščali in kako ste zadovoljni z njimi, pa kje ste jih kupili. http://nordikpredator.se/en/

  3. #23
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Moram priznati da sem pričakoval malo večji odziv, če jih nobeden nima me zanima ali bi jih kupili če bi jih najdli v kakšni trgovini.

  4. #24

    Privzeto

    Jaz sem jih kupil preko finske spletne trgovine. Vzel sem fox heat in pre-tuned varianto. Danes sem jih dobil, tako da jih moram še preizkusit v praksi. Če te zanima link trgovine piši na zs.

  5. #25
    Član od
    Feb 2016
    Lokacija
    Vojvodina
    Prispevki
    24

    Privzeto

    Ja za lisice koristim ovakve poceo sam onako iz hobija da ih pravim,al kako je vreme odmicalo posle dosta probe i testiranja poceo sam i ozbiljniju proizvodnju.,jer su se jako dobro pokazale.oponasaju kmecanje ranjenog zeca,jako su se dobro pokazale kako kod mene u lovistu tako i kod drugih kolega koji su nabavili od mene.

  6. #26

    Privzeto

    Imaš kakšen film, da slišimo?

  7. #27
    Član od
    Feb 2016
    Lokacija
    Vojvodina
    Prispevki
    24

    Privzeto

    Imam ,ovo je samo mala prezentacija kako zvuce vabilica,a malom vezbom i praksom moguce je proizvesti razne nijanse ovog zvuka,znaci i tise i piskavije tonove kao i grublje i jace i jos mnogo toga.
    https://www.youtube.com/watch?v=dB4ZU0wLtsk

  8. #28

    Privzeto

    Kolikokrat zapiskate pri klicu za srnjaka v prsku, in na koliko sekund/minut to ponavljate?

  9. #29
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    V eni knjigi sem prebral; zapiskaš 3 do 4x vsakih 15 sekund. Počakaš 15 minut in zadevo ponoviš, spet počakaš 15 minut. Če ni odziva greš v drugi revir. Dober pogled.

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •