Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 25 od 25

Tema: Krmni valj za divje prašiče

  1. #21

    Privzeto

    Citat stjrp je objavil: Pokaži objave
    Uro krmljenja nastaviš 10 do 30 minut po mraku in, če je krmišče redno obiskano od divjih prašičev ne bo ostalo nič za šoje. Vsaj pri nas tako odlično funkcionira.
    Če je tako potem je vredu. Je pa zelo malo takih krmišč, kjer so vsak dan. Pa pri luknjah se tudi dlje zamudijo.

  2. #22
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat THEHUNTER je objavil: Pokaži objave
    Problem pri nas je ravno jazbec. Ko se enkrat navadi se ga ne resis vec. To govorim za krmisca, ki so njemu dosegljiva. Luknje pa bi znale resit zadevo
    Primerno debele šibre tudi. Seveda med 1. avgustom in koncem leta.
    Sicer pa jazbec ne poje veliko. Jaz jih rad opazujem, ker so take hecne mrcine.
    Jaz ponavadi koruzo prekrijem z listjem, čez dam težka polena. Če je pa na krmišču luža z vodo , pa vržem koruzo v vodo. Edino prašiči jo pojejo iz vode.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  3. #23

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Primerno debele šibre tudi. Seveda med 1. avgustom in koncem leta.
    Sicer pa jazbec ne poje veliko. Jaz jih rad opazujem, ker so take hecne mrcine.
    Jaz ponavadi koruzo prekrijem z listjem, čez dam težka polena. Če je pa na krmišču luža z vodo , pa vržem koruzo v vodo. Edino prašiči jo pojejo iz vode.
    Tudi meni jazbec dela sive lase, ker poje vse kar nastavim svinjam. Kopljem luknje on vse izvrta, bom še probal izvrtat s "svedrom" me pa mal J... ker so tla precej kamnita (Primorska pač...) in se bom kar dosti navrtal . Tudi sam vržem koruzo v mlakužo in tam pa ziher počaka na pujse.

  4. #24
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    115

    Privzeto

    Citat mugo je objavil: Pokaži objave
    Primerno debele šibre tudi. Seveda med 1. avgustom in koncem leta.
    Sicer pa jazbec ne poje veliko. Jaz jih rad opazujem, ker so take hecne mrcine.
    Jaz ponavadi koruzo prekrijem z listjem, čez dam težka polena. Če je pa na krmišču luža z vodo , pa vržem koruzo v vodo. Edino prašiči jo pojejo iz vode.
    Če je sam eden ne poje veliko
    Lani mi jih je na krmišče hodilo tudi po 4-5 pol kante od 10L so požrli dokler so prišli prašiči, v planu pa jih je za odstrel malo .
    Cilj vojne ni, da umreš za svojo domovino, temveč da pripraviš tistega na drugi strani, da umre za svojo.
    "Veliko moč ima tisti, ki zna molčati tudi takrat, ko ima prav"

  5. #25
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat jan L. je objavil: Pokaži objave
    Če je sam eden ne poje veliko
    Lani mi jih je na krmišče hodilo tudi po 4-5 pol kante od 10L so požrli dokler so prišli prašiči, v planu pa jih je za odstrel malo .
    Kaj more it vedno vse po planih?

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •