Stran 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 90

Tema: steyr mannlicher pro hunter

  1. #61

    Privzeto

    Če imaš denar kupi Steyr Prohunter.Veliko puške za ta denar.

  2. #62
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Slabost (meni) pa je notranji magazin.
    Če je sila, lahko tako za Howo kot za Remingotna kupiš snemljiv nabojnik.

    Pa da je Remington najbolj točna ameriška puška se bi dalo debatirat, tu je še Savage, ki tudi dela dobre puške (recimo Model 10 Precision Carbine je kar konkurečen Remingotn Tacticalu).

    Da ne bo samo offtopic, GILTHEAD, svetujem ti, da greš do kake prodajalne in vzameš par pušk v roke, pa boš videl kaj ti bolj paše. Mislim, da ti bo olajšalo odločitev

  3. #63
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Gilthead, nič ne kopuj. Imaš 7x64, ki je odličen kaliber za vso evropsko divjad vključno z medvedom. Notri daj za pogone bolj trdo kroglo in boš vse pokrival na tistih 60-70 ali manj metrov.. Zakaj bi pa menjal 7x64 z 30-06? Zaradi energije zagotovo ne, ker si se navdušil nad 308. Raje si zrihtaj tole puško, da boš imel enega petelina.

  4. #64

    Privzeto

    Citat MasterLesjak je objavil: Pokaži objave
    Če je sila, lahko tako za Howo kot za Remingotna kupiš snemljiv nabojnik.
    Pa da je Remington najbolj točna ameriška puška se bi dalo debatirat,
    Če je sila lahko tudi kopito menjaš, sprožilec.....
    Govorim o puški kakršna se prodaja.
    To, da je Remington Tactical najbolj točna ameriška puška pa ni moja pongruntavščina. Malo teste beri in forume. Tactical ima celo svoj forum.
    To pravijo američani. Če jim boš predstavil svoje utemeljene dvome bodo mogoče ocene spremenili.
    Če se jaz kaj izmislim tudi napišem, da je to moje mnenje. Drugače pa povzemam bolj pametne in izkušene.
    Last edited by alojz1; 10. April 2013 at 16:47.

  5. #65

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Zakaj bi pa menjal 7x64 z 30-06? Zaradi energije zagotovo ne, ker si se navdušil nad 308. Raje si zrihtaj tole puško, da boš imel enega petelina.
    Ni hec v tem.Moja puška 7-64 je brezhibna in kar se uporabe tiče praktično nova.Sem jo pa prodal in sedaj iščem nekaj novega...Ne bom ponavljal zgodbe kako se je začeloSedaj pa čakam še na sejem,da vse skupaj preizkusim,preverim cene in fleksibilnost trgovcevpol pa v akcijo.
    I LOVE my country but i FEAR my government!

  6. #66
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Če je sila lahko tudi kopito menjaš, sprožilec.....
    Govorim o puški kakršna se prodaja.
    To, da je Remington Tactical najbolj točna ameriška puška pa ni moja pongruntavščina. Malo teste beri in forume. Tactical ima celo svoj forum.
    To pravijo američani. Če jim boš predstavil svoje utemeljene dvome bodo mogoče ocene spremenili.
    Če se jaz kaj izmislim tudi napišem, da je to moje mnenje. Drugače pa povzemam bolj pametne in izkušene.
    :)
    Tudi sam se opiram na Američane glede takih tem. In ravno od tam pride ta "dilema".
    Dosti je debat na temo "Remington... vs Savage... (ali kakšna druga kombinacija) in dosti ljudi v teh debatah piše, da je izbira (konkretno za prej omenjeni puški) stvar okusa.

  7. #67
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Pri puškarju v LJ stane Mountain PH natanko 1261€, v Postojni pa ga lahko primeš v roke (tukaj je s popustom cca 50€ dražji)...
    Na eGunu sem kontaktiral s prodajalcem. Moraš dodati še 100€ (izvozno in posebno poštnino za prevoz orožja)...

  8. #68

    Privzeto steyr mannlicher pro hunter

    Pozdravljeni,

    v naslednjih dneh dobim Steyr mannlicher PH mauntin 308win.
    Tudi dosedaj sem imel Zolli 308win, streljal sem z Geco plu.
    Relativno zadovoljen...

    Vaše izkušnje in predlogi glede streliva!

    lovil bom srnjad, gamsa, prašiča!

    ..... ja, ja vem, verjetno že mnogo napisanega!
    pa vendar bom vesel vaših mnenj in izkušenj!

    LZ.
    Ni pomembno samo dobro streljati, ampak biti tudi čim manjša tarča!

  9. #69
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Gilthead, kaj si na koncu nabavil?

  10. #70

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Gilthead, kaj si na koncu nabavil?
    Jst sm na koncu po spletu okoliščin,kupil čisto nekaj kontra temu in sicer nov polavtomat merkel/suhl za pogone in sicer v kalibru 30-06.Puška o kateri govoriš,pa je bila takrat na zalogi samo v kalibru 30-06 in še to ne v mountain izvedbi,zato se nisem odločil zanjo...Je pa še vedno na mojem seznamu in slej ko prej bo prišla na vrsto.Ko jo dobiš in če boš za,jo z veseljem pridem preizkusit
    I LOVE my country but i FEAR my government!

Stran 7 od 9 PrvaPrva ... 3456789 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •