Stran 1 od 9 12345 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 90

Tema: steyr mannlicher pro hunter

  1. #1

    Privzeto steyr mannlicher pro hunter

    Povezava 12149Lovski prijatelji,

    V kratkem nameravam menjati karabin 7-64 za 30-06 in mi je nakako najbolj padel v oči steyr mannlicher pro hunter.Vem da je med strejšimi lovci veliko predsodkov glede tako imenovanih ''plastičnih'' pušk,vendar če to spregledamo kaj menite o tej puški.Največ mi bodo pomenili odgovori ljudi,ki so jo dejansko preizkusili Hvala
    I LOVE my country but i FEAR my government!

  2. #2

    Privzeto

    Odgovor iz prve roke!
    V bistvu je razlika med modelom pru hunter in classic,samo v plastičnem kopitu in pa seveda v ceni. Če se boš odločil za nakup mannlicheja,pa najsi bo to pro hunter,classic ali pa luksuzni model,verjemi da ti nikdar ne bo žal nakupa.Zame je Mannlicher brez dvoma mercedes med puškami! kar se tiče pa plastičnega kopita,je pa to stvar vsakega posameznika,pa ne oziraj se na mnenje drugih,čeprav tudi sam nisem pristaš plastike pri lovskem orožju.
    Moja zgodba z mannlicherjem pa je sledeča;
    Pred leti ko je prišel na trg novi model mannlicherja z novim SBS sistemom,sem tudi sam nabavljal puško in po dolgem poizvedovanju in preizkušanju razni modelov in znamk sem se odločil da nabavim prav mannlicherja.Ker pa sem hotel puško z mat bronuro,pa je tu nastal problem ker takrat niso izdelovali slassica z mat ampak samo z navadno svetlečo bronuro,medtem ko pa se je dalo dobiti pro hunterja z mat bronuro ampak samo z plastičnim kopitom.No pa sem nabavil pro hunterja in dal puškarju naredit lepo leseno kopito,čeprav me je na koncu stalo več kot če bi nabavil kar classica z lesenim kopitom.Danes takšnih problemo ni več,ker lahko vse modele dobiš z mat bronuro,pa z merki ali brez.Skratka vse želje ti izpolnijo kar v tovarni.
    Z nakupom pa nič ne oklevaj,sezona se hitro približuje!

  3. #3

    Privzeto

    Citat barnes je objavil: Pokaži objave
    Odgovor iz prve roke!
    V bistvu je razlika med modelom pru hunter in classic,samo v plastičnem kopitu in pa seveda v ceni. Če se boš odločil za nakup mannlicheja,pa najsi bo to pro hunter,classic ali pa luksuzni model,verjemi da ti nikdar ne bo žal nakupa.Zame je Mannlicher brez dvoma mercedes med puškami! kar se tiče pa plastičnega kopita,je pa to stvar vsakega posameznika,pa ne oziraj se na mnenje drugih,čeprav tudi sam nisem pristaš plastike pri lovskem orožju.
    Moja zgodba z mannlicherjem pa je sledeča;
    Pred leti ko je prišel na trg novi model mannlicherja z novim SBS sistemom,sem tudi sam nabavljal puško in po dolgem poizvedovanju in preizkušanju razni modelov in znamk sem se odločil da nabavim prav mannlicherja.Ker pa sem hotel puško z mat bronuro,pa je tu nastal problem ker takrat niso izdelovali slassica z mat ampak samo z navadno svetlečo bronuro,medtem ko pa se je dalo dobiti pro hunterja z mat bronuro ampak samo z plastičnim kopitom.No pa sem nabavil pro hunterja in dal puškarju naredit lepo leseno kopito,čeprav me je na koncu stalo več kot če bi nabavil kar classica z lesenim kopitom.Danes takšnih problemo ni več,ker lahko vse modele dobiš z mat bronuro,pa z merki ali brez.Skratka vse želje ti izpolnijo kar v tovarni.
    Z nakupom pa nič ne oklevaj,sezona se hitro približuje!
    Super me veseli info iz prve roke Zaenkrat sem samo še korak bliže nakupu...Baje pa je to tudi njihova najbolj prodajana puška!?Hvala
    I LOVE my country but i FEAR my government!

  4. #4
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Jaz mam sicer izkišnje le z ssg modeli, in je definitivno mercedes med puškami...
    Kar pa se tiče plastike pa imam r93 prof. in morem rečt da je definitivno boljše in bolj trpežno kot z lesom. To pa da mora biti lovska puška lesena pa hm...

  5. #5

    Privzeto

    sEM LASTNIK PRO HUNTER v 308win
    izredno natančna puška
    Uporabljam jo za tekme v preciznosti.
    Dodal sem nabojnik za 10
    S tem je več možnosti na tekmi pri hitrostnem streljanju

  6. #6

    Privzeto

    Citat Fuchs je objavil: Pokaži objave
    sEM LASTNIK PRO HUNTER v 308win
    izredno natančna puška
    Uporabljam jo za tekme v preciznosti.
    Dodal sem nabojnik za 10
    S tem je več možnosti na tekmi pri hitrostnem streljanju
    A tudi za hitrostno streljanje je dobra
    I LOVE my country but i FEAR my government!

  7. #7

    Privzeto

    Bil sem za 30-06,sedaj pa me je kolega navdušil tudi za 270 win,ker je po preciznosti in moči,baje še mal hujš
    Sedaj pa rabim nasvet še glede tega,za kateri kaliber se je bolj smiselno odločit.To bo šlo za drugo puško,ki naj ne bi bila za srnjad ampak bolj za prašiče,pogone,za v goste itn...thx
    I LOVE my country but i FEAR my government!

  8. #8

    Privzeto

    30-06!270win defenitivno ni močnejši.

  9. #9

    Privzeto

    Drugače smo pa se o Steyr Prohunter razpisali tule http://www.forum-lov.org/forum/showt...?t=1279&page=7

  10. #10

    Privzeto

    Citat kuje je objavil: Pokaži objave
    30-06!270win defenitivno ni močnejši.
    Pa smo spet tam. Čim močnejši kaliber in dolg ror.
    Jaz bi vzel izvedbo Mountain v 308. Drugi na lestvici je pa 270.
    Kdor vzame v roke Mountain izvedbo takoj ve zakaj.
    Last edited by alojz1; 8. April 2013 at 16:42.

Stran 1 od 9 12345 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •