Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 20 od 20

Tema: Bruniranje puške za 20 eur

  1. #11

    Privzeto

    a od naklega proti dupljam desno?

  2. #12

    Privzeto

    "GILTHEAD" bi prosim lepo lahko posredoval kontakt od tega mojstra, ki ti je bruniral puško, na naslov: zelena.bratovscina25@gmail.com
    Hvala!

  3. #13
    Član od
    Mar 2008
    Lokacija
    Sodražica
    Prispevki
    236

    Privzeto

    Vse napisano drži, sam sem po poklicu puškar ampak žal ne delam v tej obrti, jaz bi enako naredil če bi rabil bruniranje, sem pa tudi podobno naredil za niklanje, za par manjših delov na bokarici so naši puškarji hoteli 100-150€za niklanje, ko sem malo poklical sem za prvo puško dobil zastojn za drugo sem dal 10€ v koverto zraven delov, so pa naredili kot mora bit, prvo kromiranje čez pa še niklanje.

  4. #14

    Privzeto

    Citat mrki je objavil: Pokaži objave
    Vse napisano drži, sam sem po poklicu puškar ampak žal ne delam v tej obrti, jaz bi enako naredil če bi rabil bruniranje, sem pa tudi podobno naredil za niklanje, za par manjših delov na bokarici so naši puškarji hoteli 100-150€za niklanje, ko sem malo poklical sem za prvo puško dobil zastojn za drugo sem dal 10€ v koverto zraven delov, so pa naredili kot mora bit, prvo kromiranje čez pa še niklanje.
    Ja ni kaj,treba se je znajti
    I LOVE my country but i FEAR my government!

  5. #15

    Privzeto

    Citat GILTHEAD je objavil: Pokaži objave
    Bruniranje puške za 20 eur in ne 100 ali 200 kot nam hočejo vzet puškarji!
    Naj vam na kratko opišem za kaj gre: Na puški sem imel del cevi ''zlizan'' od nošenja.Ker me je to glede na drugače brezhiben izgled puške motilo,sem se odločil za ponovno bruniranje pri puškarju.Ker kar se tiče bruniranja nisem imel pojma,sem seveda povprašal naše vrle puškarje.Prvič, kako postopek sploh izgleda ali se lahko brunira samo delno(poškodovani del)čas trajanja ipd in pa seveda ceno.Vsi odgovori od prvega do zadnjega so bili sila zapleteni in kar se da nerazumljivi,cene pa od prijateljske 60 eur pa do 200 eur.Sila zapleteni postopki in odgovori so bili seveda samo za to,da bi upravičili sila visoke cene bruniranja.Zaradi res visokih cen sem se odločil malo pogledati po svetovnem spletu ter preveriti postopke in pa cene pri ne/puškarjih,temveč pri ljudeh ki živijo in delajo samo bruniranje in podobne postopke za industrijo.Cena pri prvemu,ki sem se ga odločil poklicati je bila verjeli ali ne,15 eur!!!Seveda sem mu puško sam razstavil doma in to prvič v življenju v max 5 minutah in mu na koncu dal seveda še napitnino ,me je vse skupaj z bencinom prišlo dobrih 25 eur.Postopek pa je trajal ne več kot eno uro in sem kar počakal,v sosednjem bifeju.
    Zato se prijatelji lovci,ne pustite nategovat določenim zlatarjem v slovenskem puškarstvu,ker denarja za takšne razlike v ceni,res ni več!!Če kdo rabi številko,mu jo lahko posredujem v privatnem mailu.
    Prosim, če mi posredujete kontakt od te osebe, ki brunira. Hvala. Lep pozdrav.

  6. #16

    Privzeto

    Tudi meni prosim...
    Hvala

  7. #17

    Privzeto

    Citat lisičnik je objavil: Pokaži objave
    Tudi meni prosim...
    Hvala
    Evo jo: 031335888 Dober pogled
    I LOVE my country but i FEAR my government!

  8. #18

    Privzeto

    Citat sauer202_ je objavil: Pokaži objave
    Prosim, če mi posredujete kontakt od te osebe, ki brunira. Hvala. Lep pozdrav.

    Evo jo: 031335888 Dober pogled
    I LOVE my country but i FEAR my government!

  9. #19

    Privzeto

    Hvala lepa!

  10. #20

    Privzeto

    Citat GILTHEAD je objavil: Pokaži objave
    Evo jo: 031335888 Dober pogled
    Hvala.

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •