Bruniranje puške za 20 eur in ne 100 ali 200 kot nam hočejo vzet puškarji!
Naj vam na kratko opišem za kaj gre: Na puški sem imel del cevi ''zlizan'' od nošenja.Ker me je to glede na drugače brezhiben izgled puške motilo,sem se odločil za ponovno bruniranje pri puškarju.Ker kar se tiče bruniranja nisem imel pojma,sem seveda povprašal naše vrle puškarje.Prvič, kako postopek sploh izgleda ali se lahko brunira samo delno(poškodovani del)čas trajanja ipd in pa seveda ceno.Vsi odgovori od prvega do zadnjega so bili sila zapleteni in kar se da nerazumljivi,cene pa od prijateljske 60 eur pa do 200 eur.Sila zapleteni postopki in odgovori so bili seveda samo za to,da bi upravičili sila visoke cene bruniranja.Zaradi res visokih cen sem se odločil malo pogledati po svetovnem spletu ter preveriti postopke in pa cene pri ne/puškarjih,temveč pri ljudeh ki živijo in delajo samo bruniranje in podobne postopke za industrijo.Cena pri prvemu,ki sem se ga odločil poklicati je bila verjeli ali ne,15 eur!!!Seveda sem mu puško sam razstavil doma in to prvič v življenju v max 5 minutah in mu na koncu dal seveda še napitnino ,me je vse skupaj z bencinom prišlo dobrih 25 eur.Postopek pa je trajal ne več kot eno uro in sem kar počakal,v sosednjem bifeju.
Zato se prijatelji lovci,ne pustite nategovat določenim zlatarjem v slovenskem puškarstvu,ker denarja za takšne razlike v ceni,res ni več!!Če kdo rabi številko,mu jo lahko posredujem v privatnem mailu.