Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 44

Tema: Dnevi odprtih vrat

  1. #31
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Najlepša hvala za pohvalo.

    Vsekakor ste tudi vsi ostali udeleženci vabljeni k komentiranju, podajanju pripomb ter morebitnih nasvetov glede prihodnjih predstavitev. Kakšni vtisi o posameznih izdelkih so prav tako več kot dobrodošli.

    Prav tako bi prosil za objavo slik, ki ste jih posneli na tej predstavitvi.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  2. #32

    Privzeto

    Sem se odpravil z družino na predstavitev. Pregledal sem spisek, kaj si bo mogoče ogledati. Vse sem naštudiral in se v soboto ob 17.30. odpravil iz dolenjske. Ja, v soboto. Vse sem preračunal, le datuma ne. Naslednjič ne zamudim, sem moral obljubiti familiji.

  3. #33
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Sem se danes ponoči vrnil z mednarodnega tekmovanja in nisem moglel mogel še posredovati fotografij. Naredim jutri, ko bom imel več časa...

    Predstavitev kot ji ni para! Prisotni smo lahko na terenu v idealnih pogojih izmenično testirali različno optiko. Špica! Tako se res ni težko odločiti, kaj ti vsede. Nekatera optika, predvsem Victory HT tako daljnogled kot strelna optika, sta res prekašala vse prisotne. Dokler je ne sprobaš na terenu, je vsaka ocena le ugibanje. Med optiko je bilo tudi kar nekaj presenečenj. Recimo daljnogled Fujinon...

    Optik-trade, vse pohvale za prikaz in pogostitev! Se kmalu slišimo, ker ni daleč do odločitve...

  4. #34
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    V praksi se hitro izkaže, da so razlike med posamezni daljnogledi zelo velike in da cena ni nujno edini indikator kako je posamezen daljnogled dober.

    Moram pa priznati, da so tudi mene zelo presenetili Victory HTji (še posebej dvogled). Pa seveda izkazalo se je pričakovano in sicer, da so daljnogledi s porro prizmo en razred bolj svetli kot tisti s strešno prizmo tipa Schmit-Pehan.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  5. #35
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Redni mesečni ogled ponudbe spletne trgovine Optik-trade.si tokrat organiziramo na Štajerski in sicer v Poljčanah. Ogled daljnogledov, strelnih daljnogledov, spektivov in laserskih merilcev razdalje bo potekal v naravi in sicer pri lovskem domu LD Laporje na naslovu Bistriška cesta 9, 2319 Poljčane.



    Ogled se bo pričel ob v petek, 26.7.2013 ob 17:00 uri in bo potekal do mraka, saj je le tako možno dejansko oceniti kako svetel je posamezen daljnogled, kar običajno najbolj zanima večino lovcev. Ob zelo raznoliki izbiri izdelkov športne optike bo poskrbljeno tudi za prigrizke in pijačo.



    Fotografije z dosedanjih ogledov ponudbe spletne trgovine Optik-trade.si si lahko ogledate na naslednjih povezavah.

    OGLED 1 <-klik

    OGLED 3 <-klik

    Zemljevid na katerem je označena pot do lokacije ogleda pa si lahko ogledate spodaj.


    ZEMLJEVID <-klik


    Za uporabnike Facebook je opis dogodka na voljo tukaj: FACEBOOK

    Za več informacij smo vam sicer dosegljivi na 031 770 520 ter na e-pošti: info@optik-trade.si
    Last edited by Optik-trade.si; 22. July 2013 at 17:32.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  6. #36
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Še dva dni nas loči do novega ogleda in da se malo pohvalimo bo na ogledu možnost videti in preizkusiti eno od letošnjih najbolj vročih svetovanih novosti: Leica Geovid 10x42 HD-B.


    Več informacij o tem novem izdelku je sicer na voljo tukaj: Leica Geovid. Ta daljnogled je še posebej zanimiv in revolucionaren, saj prvi omgoča računalniško nalaganje poljubnih balističnih krivulj ter ker ima v konstrukciji porro prizmo. Porro daljnogledov v najvišjem rangu pa ni bilo vsaj že nekaj desetletij in je zato vse svetovno razburjenje ob njegovi predstavitvi razumljivo.
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  7. #37

    Privzeto

    Citat Optik-trade.si je objavil: Pokaži objave
    Še dva dni nas loči do novega ogleda ...
    Ki bo kdaj in kje?
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  8. #38
    Član od
    Feb 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    362

    Privzeto

    26.7.2013 ob 17h v Poljčanah (Bistriška cesta 9, 2319 Poljčane)

  9. #39
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Se opravičujem in bom naslednjič bolj izpostavil bistvene informacije.

    DATUM: 26.7.2013
    URA: od 17:00 naprej
    NASLOV: Lovski dom Laporje, Bistriška cesta 9, 2319 Poljčane
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

  10. #40
    Član od
    May 2011
    Lokacija
    Slovenska Bistrica
    Prispevki
    431

    Privzeto

    Slike z zadnjega ogleda optike si je mogoče ogledati tukaj:

    Facebook galerija

    Google+ galerija
    Optik-trade.si

    Optik Trade na Facebooku

    Svetovanje s področja lovske optike: info@optik-trade.si ali 031 770 520 (08:00 - 21:00).

Stran 4 od 5 PrvaPrva 12345 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •