Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 18

Tema: tikka t3

  1. #1

    Privzeto tikka t3

    ka pravite glede te puške a se jo splača kupiti?

  2. #2

    Privzeto

    vprašanje in pol. mal se potrudi in preglej starejše teme. našel boš kar te zanima+lastnikov tikke je kar nekaj, tko da mislim, da okvirno predstavo puške boš dobil. Mal pobrskaj po netu...imaš še pa još prispevkov glede finskih pušk.

  3. #3

    Privzeto

    Citat damco je objavil: Pokaži objave
    ka pravite glede te puške a se jo splača kupiti?
    Z tvojim znanjem o orožju boš z enocevno rusko prelamačo za 200€ popolnoma zadovoljen.
    Če bi kaj vedel o orožju nebi postavljal takih vprašanj.

  4. #4
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Z tvojim znanjem o orožju boš z enocevno rusko prelamačo za 200€ popolnoma zadovoljen.
    Če bi kaj vedel o orožju nebi postavljal takih vprašanj.
    od tebe nisem pričakoval takega odgovora Alojz, sem prav še enkrat pogledal če ni morda Muzikant to napisal

  5. #5

    Privzeto

    Kaj češ. Stalno premlevanje istih tem je tudi meni neumno. Sploh z takimi sogovorniki, ki se jim že v vprašanju vidi, da nimajo pojma očem sprašujejo.
    Imajo pa američani dober nasvet.
    Če ne veš kaj želiš potem kupi finsko puško. Ne moreš veliko zgrešiti.

  6. #6
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Ker nimaš pojma o čem sprašuješ, ti bom jaz pomagal in enostavno odgovoril z DA, splača se jo kupiti .

  7. #7

    Privzeto

    To pa je utemeljitev
    Mogoče ga tudi zanima v katerih točkah je Tikka (model ni pomemben) za 1300€ boljša od Rugerja za 500€.

  8. #8
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    To zanima tudi koga drugega Alojz
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  9. #9

    Privzeto

    Citat Tine je objavil: Pokaži objave
    To zanima tudi koga drugega Alojz
    Verjamem.
    Zato pa sem na prvo vprašanje tako provokativno odgovoril. To je nekako tako, kot če je vprašanje: "ali je terier dober pes"? Seveda je. Ampak tisti, ki je vprašal sploh ni lovec in je potem kupil terierja majhnemu otroku za družbo.
    Glede puške. V tem cenovnem rangu je veliko proizvajalcev. Vsak ima veliko modelov. Mi pa niti ne vemo komu svetujemo, kakšen strelec je, za kakšen lov potrebuje puško in še veliko drugih stvari. Tak, ki postavi tako splošno vprašanje bo verjetno popolnoma zadovoljen z kako poceni varianto. Posebno še, če pogleda kako obrne vsak euro. Razlika med Ruger in Tikko je 800€. In kaj je tisto, kar dobimo za ta denar?
    Kupec, ki upošteva le nasvet Detla bo vzel Tikko in z njo streljal enako kot bi z Rugerjem za 500€. Prevečkrat vidim super puške v rokah mizernih strelcev. Sploh ne vedo kaj imajo. Prednosti tega orožja ne znajo izkoristiti. Kupili so zato, ker je drago, je prestiž in se z tem postavljajo pred drugimi.
    Objektivno pa lahko odgovorim zakaj sem jaz kupil Tikko. Hotel sem puško tudi za občasno streljanje na tarčo. Na večje razdalje. Varmint izvedba ima debelo cev in se po par strelih ne segreje. Zaradi teže spredaj je bolj stabilna. Ima proženje, ki ga ni treba menjati. In tovarna garantira raztros pod 1 MOA. Ampak vse to ima tudi Howa. In še katera.
    Zato mora kupec sam vedeti kaj hoče.
    Last edited by alojz1; 3. April 2013 at 09:55.

  10. #10

    Privzeto

    in če boš puško vlačil po grmovju ko boš brakiral in sem ter tja uplenil kakšnega divjega prašiča bo pa Ruger zadovoljil potrebe glede na to da je cena okoli 500€ in da je za ta denar ne bo tako škoda. Moje mnenje.

Stran 1 od 2 12 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •