Stran 21 od 25 PrvaPrva ... 11171819202122232425 ZadnjiZadnji
Rezultati 201 do 210 od 248

Tema: Lov v očeh javnosti

  1. #201

    Privzeto

    Zanimivo. "Lud jebe zbunjenog", bi rekli naši bratje iz bivše Yuge.

    Se pa ob tem obkladanju in grožnjah pojavi zanimivo vprašanje. Koliko je objava v Facebook skupini zasebna, koliko pa javna stvar. Mislim, da je pred časom ga. Pirčeva tolmačila, da spletna skupina z večjim številom članov, kar v teh primerih preko tisoč (Hunting 1381 , Slovenski lovci 1445) zagotovo je, ne moremo govoriti o zasebnosti. Torej so slike tam predstavljene javno in besede zapisane ravno tako. Če se prav spominjam, je šlo za primer tožbe policije nad posameznikom, ki jih je nekaj žalil v neki FB skupini.

    Torej bi po tem tolmačenju oboji nosili svoj del korobača, zato bi bolj kot o pravnih postopkih bilo potrebno misliti o zdravi pameti in razsodnosti! Razen posameznih zdravih komentatorjev, poudarjam da na obeh straneh, se večina z njo ni ravno izkazala.
    Verum justicia quod parilitas!

  2. #202
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Ko nekdo zmerja drugega človeka serijski morilec, zločinec, bolnik, potem se vprašaš, kako lahko takšnemu človeku v njegovih pogledih in ciljih sledijo ostali pripadniki skupine...

  3. #203

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Ko nekdo zmerja drugega človeka serijski morilec, zločinec, bolnik, potem se vprašaš, kako lahko takšnemu človeku v njegovih pogledih in ciljih sledijo ostali pripadniki skupine...
    Enostavno. "Iste sorte tiči skup letajo" je že star pregovor.
    K sreči so v jatah tudi drugače misleči in počasi naredijo novo jato. Enostavno sociološki proces, ki se dogaja in tu in tam.
    Verum justicia quod parilitas!

  4. #204
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Tudi Forum lov je postal slaven:
    https://www.facebook.com/groups/7757...31626/?fref=ts

    Ma saj ne moreš verjeti, kakšne se piše... Kot da sedaj moramo tukaj kaj skrivati, ker delamo protizakonite stvari... Da smo "nasprotniki" in nas treba spremljati... Ajoj...

    Kot da smo otroci...

  5. #205
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    G. Lipovec, ker redno spremljate tole pisanje, mene osebno, pa verjamem, da še veliko ostalih, prav nič ni zbodlo vaše zbiranje zločinov, kot jih vi imenujete (se sprašujem, če sploh veste, kaj pomeni ta beseda - tule: http://bos.zrc-sazu.si/cgi/a03.exe?n...o%C4%8Din&hs=1).

    Da morate sedaj ekstra pohiteti z zbiranjem fotografij s profilov lovcev, ker delamo narobe, je malo tako tako čez les, drugače pa kar izvolite. V končni fazi boste naredili še dobro delo za nas - se bodo vsaj izločili/izobčili lovci, ki tudi nam niso v ponos. O tem sem oz. smo na tem portalu že veliko pisali...

  6. #206

    Privzeto

    Ker so na Facebook strani "Liga za prepoved lova na prosto živeče živali v Sloveniji" omenili tudi naš forum, sem se v to skupino prijavil, da bi skušal kakšno stvar pojasniti. Kako si to zamišljam, preberite iz mojega sporočila administratorju strani, ki ga prilagam v priponki.
    Upam na odobritev vstopa in izboljšanje kulture debate, če že ne bo moč govoriti o dialogu. Saj mogoče pa bo...

    Vem, da boste to moje dejanje presojali različno, a menim da ravnam prav, če ne, pa vsaj po svoji vesti.
    Njihov odziv bo pokazal tudi trdnost in naravo njihovih namenov in seveda smiselnost in možnost sodelovanja ali vsaj kulturnega sobivanja. Takili špetiri itak niso za nikamor.
    Pomanjšane sličice Pomanjšane sličice Click image for larger version. 

Name:	LipovecProsnja.jpg‎ 
Views:	109 
Size:	201.0 KB 
ID:	15101  
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  7. #207
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    Sploh brezveze tole prebirat. Kregajo se kot otroci v peskovniku, kdo bi imel lopatko in kdo grablje. Ja, da pa en napiše, da je ustrelu srno iz samega dolgčasa, pa tega je tut za vprašat po zdravju. Sej ni čudno, da nas imajo za idiote.
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  8. #208
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Marijan, vsekakor vzpodbudno, saj k nekim dogovorom pelje samo kulturna debata. Enim je peljati takšno debato težko, drugim lažje, tretjim pa nam je to v navadi...

    Kot je že Mugo podobno pisal na začetku tega nitja, na svetu ne živimo samo ene vrste ljudje, zato dodajam, da je potrebno SPOŠTOVATI tudi drugače misleče, pri tem pa biti predvsem STRPEN. In spet enim gre to lažje, drugim težje, enim je v navadi, drugi pa tega ne bodo nikoli obvladali...

  9. #209
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Če malo poguglaš opaziš, da tale Lipovec nima samo z nami problemov.

    http://www.dnevnik.si/clanek/144363

  10. #210

    Privzeto

    zjutraj je jezen nase,popoldne pa na celi svet. poskuša ustanoviti novo sekto

Stran 21 od 25 PrvaPrva ... 11171819202122232425 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •