Stran 5 od 25 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 248

Tema: Lov v očeh javnosti

  1. #41

    Privzeto

    Bravo Jereb, se strinjam v celoti!

    Samo lovci lahko spremenimo SVOJ zgled v javnosti. Nihče drug ne bo tega naredil namesto nas. Da pa se to zgodi bomo verjetno morali precej SPREMENITI, kar je sedaj logično ni nujno da bo jutri enako in kar je bila izkušnja včeraj ni nujno, da bo enako danes, jutri.

    Kar me pa najbolj "moti", pa je nepripravljenost skupnega nastopa v skupnih idejah. Lovstvo gre vsak sebi narazen kjer koli pogledaš, od lovske zveze pa do članstva. Bolj so pomembne ideje-želje posameznikov kot pa skupni cilji. Tudi na tem forumu je velikokrat videti nestrpnost in netoleranco, pa kako naj potem nastopamo skupaj in usklajeno?

    Si ne predstavljam kako bi delovali npr. partizani v vojni če bi bili tako razdvojeni kot smo mi!

  2. #42

    Privzeto

    Slavni stavek "ampak vseeno se vrti" ali pa "majhen korak za človeka, velik za človeštvo" je svoj pomen pridobil šele nekaj let po izreku.

    Hvala za pozitivno mnenje. Verjetno veste, da se je v Radgoni odvijala tudi konferenca o delu z mladimi. Glede na število zainteresiranih lahko rečemo, da je bila v ožjem krogu, ampak nič zato - je pa ta krog bolj poenoten in zagnan. Mislim da bodo prvi dejanski (uporabni) rezultati znani čez približno pol leta in upam, da bomo takrat predvsem

    In upamo, da bo ta majhen korak (oz. dvig čevlja v korak) pridobil veljavo.

  3. #43
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Moja prva objavljena fotografija z lova na FB (objavil jo je kolega), pa se že razvija debata... Predvsem zgražanje mojih sodelavcev...

    https://www.facebook.com/photo.php?f...levant_count=1

  4. #44

    Privzeto

    Se bojo že navadl,je pa res večina jih razume kaj in kako,peščici se pa zdi moderno se zgražat nad lovci

  5. #45
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Link, vidim, žal, ne dela, ker moraš biti prijavljen...

    Bom pripopal, kasneje fotko... Škoda edino zaradi debate, da vidite, kako eni vsejedci komentirajo...

  6. #46

    Privzeto

    Citat PROF.racoon je objavil: Pokaži objave
    Moja prva objavljena fotografija z lova na FB (objavil jo je kolega), pa se že razvija debata... Predvsem zgražanje mojih sodelavcev...

    https://www.facebook.com/photo.php?f...levant_count=1
    Sem prebral, ker sem bil prijavljen na facebooku. Sam ne prenesem takih neumnih ljudi, ki celo v javnosti dajejo take komentarje in podpihujejo predsodke do lovcev. Naj sebe pogledajo, a ko je zrezek na krožniku takrat se jim nič ne smili, a kdaj pomislijo od kje to izvira. Če so vegeterijanci, kdo preprečuje škode na njivah, travnikih, da pride hrana do njihovih ust.
    A potem pa se imajo za neke "inteligentne" ljudi, ki skrbijo, da bo na svetu vse lepo in prav. V resnici pa delajo ravno obratno.
    Inteligenca pa taka . Jaz bi na tvojem mestu zbrisal vse komentarje. Pa naj se še bolj živcirajo

  7. #47
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Je danes jedel svinjsko obaro za malico, da se mu je kar cedilo iz ust... (so povedale sodelavke)

    Še vedno pa sem/smo lovci hladnokrvni morilci, moji prijatelji prijateljčki, pa tudi moje ime uporablja v pomanjševalnicah, čeprav je za glavo in pol manjši. Seveda vse piše na internetu, ker drugače nima jajc...

    Sodelavci ga poznajo dobro že iz prejšnjih konfliktov in pravijo, da je nadvse težka osebnost, ko se enkrat spusti v debato... Zafrustriranec z vedno svoj prav... Drugače pa imam veliko podporo od drugih sodelavk in sodelavcev, ki razumejo, zakaj je lov potreben...

    Marijan, šefe, ti pa mu ne bi smel omeniti besede "sex"... Si ga verjetno samo spomnil, česa že dolgo ni, pa te je takoj okrcal...

  8. #48
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Aja, še to... S sodelavko veganko se po tistem na FB pogovarjava normalno, saj tudi sama vedno bolj razume zakaj je lov potreben in ne more verjeti, da se je debata na strani sodelavca vsejedca spustila tako nizko...

  9. #49

    Privzeto

    Največji problem demokratičnih sistemov je, da lahko tudi največji bedak in aberveznik pove svoje mnenje katero ima tudi povsem enako težo kot mnenje nekoga drugega, ki je morda v resnici bolj pameten...

    Ne daj se Floki!

    Janez
    "Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead." Charles Bukowski

  10. #50
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Sem ga pustil pri miru... Ga bo že sistem sam na delovnem mestu in kje drugje spomnil, da je včasih bolje biti tiho, kot pa vtikati nos v nekaj, o čem nimamo blage veze in mimogrede še pljuvati po vsem in vsakem...

Stran 5 od 25 PrvaPrva 12345678915 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •