Stran 3 od 14 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 132

Tema: Live cam

  1. #21

  2. #22

    Privzeto

    Odlično.
    Sicer ga že gledam kakšno uro ampak na telefonu tako da ne vem kje bi shranil sliko. Sem pa videl merjasca kako je "šopal" eno svinjo.

  3. #23

    Privzeto

    Tako mi je bilo žal, da mi ni uspelo naredit slike, ko so ob 9h dopoldan prišli trije srnjaki, en lep šesterak, en vilar, ter gumbar in se skupaj krmili

  4. #24

    Privzeto

    evo jih zej, če koga zanima :)

  5. #25

    Privzeto Srnjak

    Sicer ni še v lovni dobi.

  6. #26

    Privzeto

    Ob 6:55 je šel mimo krmišča gozdarski traktor (desna stran nad skalo) in je vsa srnjad zbežala. Čez 2 minute so že vsi prišli nazaj!
    Vmes je bil tudi en lep šesterak, vem kam ga grem letos iskat

  7. #27
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Samo ena je srna
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  8. #28
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    zdajle sem opazil da je tudi zvok ko so šoje in srake na krmišču,prej nisem slišal

  9. #29

    Privzeto

    Ja, malo prejle je bilo 18 šoj na krmišču. Tolk so letale okol, da sem jih komaj preštel...
    Zdej ap eno vprašanje za nekoga ki se spozna na "štrom" in podobno... a bi se to dalo tale reflektor uredit preko kakšnih sončnih celic, bi se nabralo čez cel dan dosti energije, da bi svetil reflektor celo noč?

  10. #30

    Privzeto

    Za tako močan reflektor bi potreboval kar nekaj m3 sončnh celic in pa vsak dan obilo sonca... tako da je to preko sončnih celic praktično neizvedljivo... Najboljši je kabel do prve kmetije...

Stran 3 od 14 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •