Stran 4 od 14 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 132

Tema: Live cam

  1. #31

    Privzeto

    Hvala za odgovor Jazbec! A mogoče kdo ve, kakšne kamere se uporabljajo za takšno snemanje in kakšna "elektronika" je potrebna za izvedbo takega "projekta"?

  2. #32

    Privzeto

    Po moji laični oceni nič posebnega. Malo prirejena kamera kot se uporabljajo na osebnen računalniku, računalnik, povezava z internetom in napajanje..... Podobno delujejo tudi varnostne kamere... Če je to v gozdu je skoraj edina ovira napajanje (elektrika) in mogoče dobra povezava s spletom...

  3. #33

    Privzeto

    Potreboval bi le PC in mobitelov modem. Posledično potrebuješ dober signal in elektriko. Z sončnimi celicami ne bi šlo. Lahko bi pa imel tudi IR reflektor in varnostno kamero. Bi bilo manj moteče za divjad.

  4. #34
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Prej se je mimo peljal avto in je vse prašiče splašil. V spodnjem desnem kotu hodi na krmišče tudi miš.

  5. #35

    Privzeto

    Ja v pretekli noči prašiči niso bili niti približno tako intenzivni na krmišču kot eno noč prej. V okolici krmišča je bilo slišati neke glasove ljudi...
    Sem pa pravkar videl, da je srnjak nakazani vilar preganjal lepega šesteraka z krmišča, po nekaj minutah je šesteraku le uspelo priti do hrane in tud vilar ga je pustil pri miru, no, vsaj zaenkrat...

  6. #36
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,840

    Privzeto

    Pravkar sta na krmišče prišla dva srnjaka.
    Bolj ko se ukvarjaš z oslom,bolj si mu podoben!

  7. #37

    Privzeto

    Včeraj so bili prašiči zvečer na krmišču, potem pa jih je prepodil avtomobil.

  8. #38
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    raj
    Prispevki
    1,590

    Privzeto

    Res je.

  9. #39

    Privzeto

    Ne vem, če ja avtomobil (ali pa mogoče tudi). Danes sem prvič lepo slišal in videl, ko se je mimo peljal vlak. Po desni strani blizu gre železnica, kar je smiselno, saj imajo po moje nekje od njih speljano elektriko. Ali pa od kake hiše, saj je včasi zvečer tudi psa slišati. Čudno, da železnica ne povozi teh duš, ki hodijo na to krmišče

    lp
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

  10. #40
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Ni železnica, gozdna cesta je. Včasih se vidi, ko se pelje mimo gozdarski kamion ali traktor.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 4 od 14 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •