Rezultati 1 do 6 od 6

Tema: zoli

  1. #1

    Privzeto zoli

    Za vse tiste,ki iščete klasično repetirko z kančkom modernega za solidno ceno.Puška ima dober neposreden sprožilec ter handspannung(ročno napenjanje kladivca).Meni je zelo všeč. http://www.frankonia.de/744167/35408...llery&articleN

  2. #2

    Privzeto

    Bi si pa lahk kaj lepšega izbrau za tak dnar

  3. #3

    Privzeto

    Drgač pa kvaliteta naj nebi bila slaba..vsaj za starejše govorijo :)

  4. #4

    Privzeto

    Ne vem kakšne izkušnje imate drugi, ampak sam sem dobil v dar od starega očeta kombinirko Zoli (7x57R/16), s katero sem imel kar nekaj problemov. Stari oče jih ni imel veliko, samo je za razliko od mene malo jagal.

    Tako, da sem moral najprej igle zamenjat (vem, da je potrošni materijal, ampak vseeno), potem je poknala vzmet v zaklepu.

    Po izjavi orodjarja, ki mi je izdeloval nove dele, je bil materijal zelo slab.

    Moram pa priznat, da je pa sedaj, ko sem zadeve zamenjal, ok.

  5. #5
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    956

    Privzeto

    Zolli kombinirke prvih generacij baje niso bile podobne ničemer. Tako po puškarju, ki je tudi Titu puške delal. Je tudi on šel v tovarno Zolli, da jih je naulčil kombinirke skupaj spravljat. Po mojemu očetu in še kom, ki poznajo kaj stare puškarje iz okolice Kranja.
    Če ljudje ne bi mrli in žvali drli, bi svet podrli!

  6. #6

    Privzeto

    Ne vem za kombinirke.Vem pa da ima solovec repetirko v 308win in je zelo dobro izdelana,Ima boljši les kot marsikatera zvene?a znamka ter preciznost zelo dobro.Tale model je pa še malj dodelan.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •