Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 23

Tema: Lovski pes v stanovanju

  1. #11

    Privzeto

    Z čistočo pri nas ni problemov. Tudi stanovanje so še vsi pustili pri miru.
    Je pa tako, da najboljši pes v lovišču (prepeličar) za stanovanje ni najbolj primeren. V šapah in dlaki prinese veliko smeti in ima kar močan vonj. Vižla pa nima podlanke niti vonja. Če je mokra jo pa samoobrišem in je takoj suha. Prepeličar se suši več ur.
    Po moji oceni je za stanovanje zelo primeren Parson Russell Terrier.

  2. #12
    Član od
    Mar 2009
    Lokacija
    Primorska
    Prispevki
    252

    Privzeto

    Mi imamo prepeličarja v hiši pa ni nobene posebnosti, no mogoče je potrebno kakšen krat več pomest, to je pa to. Ko pa pride moker se pa itak vleže zraven špargeta na toplo in se kar hitro posuši. Kavč, čevlji in ostalo pa je za enkrat (4 leta) še vse celo: Je pa res da je pes ko je kdo doma je povečini na prosto okrog hiše, ko je sam je pa vedno v hiši. Punca mu je naredila ležišče ob kavču, ki ga kar pridno uporablja.
    8x68S 30-06/20mag .223rem 12/12 .22LR

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Brežice
    Prispevki
    119

    Privzeto

    Citat stjrp je objavil: Pokaži objave
    Mi imamo prepeličarja v hiši pa ni nobene posebnosti, no mogoče je potrebno kakšen krat več pomest, to je pa to.
    Tudi sam bi najraje imel prepeličarja (zaradi uporabnosti), pa me je alojz že kar malo prestrašil. Tudi en kinolog, ki ga zelo cenim mi je odsvetoval prepeličarja, ker imajo močan vonj. Sem pa že bil čist na tem, da ga nabavim, ampak je treba prej še par stvari uredit.

  4. #14

    Privzeto madžrska vižla

    Mi imamo Madžarsko vižlo. Ni nikakršnh problemov, je zelo čist, nima vonja, skoraj ne pušča dlak. V stanovanju je miren, rabi pa dnevne lovske sprehode kjer se zdivja...
    zelo navezan na družino, konstantno kod #duh# za vsakim , ki je doma. konstantno išče družbo, predvsem da se "crtlja". Tudi do gostov je prijazen.

  5. #15

    Privzeto

    ..šeneki slikic...od vižle

  6. #16

    Privzeto slike

    zima...

  7. #17

    Privzeto

    doma...
    Pripete podobe Pripete podobe  

  8. #18

    Privzeto

    razvajen...
    Pripete podobe Pripete podobe  

  9. #19
    Član od
    Mar 2009
    Prispevki
    28

    Privzeto

    Tudi naš brandl brak se zelo dobro obnese v stanovanju. Zunaj ima sicer pesjak, a če ugotovi, da sem doma, potem mora biti tudi on v stanovanju. Pozimi je pa sploh ves čas na toplem pa ni nobenega problema, ko je treba na jago. Če pride preveč blaten z jage ali sprehoda, gre pa pač pod tuš

  10. #20

    Privzeto

    Tudi naše tri so v stanovanju čisto zadovoljne.


Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •