Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 11 do 20 od 26

Tema: Usposabljanje predavateljev za mentorje lovskim pripravnikom

  1. #11

    Privzeto

    Saj razumem. Je pa čudno formulirano. Ali pa jaz čudno razumem?
    Usposabljanje predavateljev za mentorje lovskim pripravnikom
    Beseda "predavateljem" je odveč.

  2. #12

    Privzeto

    Saj ni tako komplicirano, nekdo pač mora naučiti predavatelje, da bodo znali in lahko usposabljajli mentorje pripravnikom. Do sedaj sta mentorje poučevala le dva /Sely de Brea Šubic in Branko Vasa/, kar je bilo odločno premalo. V posameznih primerih pa so izobraževanja mentorjev opravljali kar laiki in rezultat so nesposobni mentorji.

  3. #13
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Nesposobmi mentorji so odraz stanja v lovski populaciji in tega tudi 3 urno predavanje zgoraj omenjenih fosilov ne bo spremenilo.

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Dolina vipavska, dolina preljuba
    Prispevki
    167

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Nesposobmi mentorji so odraz stanja v lovski populaciji in tega tudi 3 urno predavanje zgoraj omenjenih fosilov ne bo spremenilo.
    I nikome ništa!

  5. #15

    Privzeto

    Nam je lani predaval Branko Vasa in moram reči, da je zelo dobro predaval in povedal ogromno pametnih in uporabnih stvari. Kako so drugi predavatelji ne vem a če ima kdo možnost it mu obisk tega predavanja ne bo škodil.

  6. #16
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    ...

    @racoon
    Čestitam ti za uspeh, samo ti bi moral biti izven konkurence, saj si bil dve leti pripravnik, vsi ostali pa 1leto.
    V Pravilniku in Poslovniku LD imamo napisano, da je pripravništvo dve leti. Zakaj so NAM podaljšali, pa veš sam... Kdo je bil kriv in zakaj, lahko še stotič napišeš sam, ker si dobro informiran. Zato pa so takšna predavanja, da se drugim ne bo dogajalo, kar se je MENI oz. NAM.

    Ne zavajaj z žaljivimi in nesramnimi dvoumnimi izjavami!

  7. #17
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Saj sem ti čestital in napisal vse po resnici.

    Zato ne fantaziraj in se izkaži z znanjem.

  8. #18
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Muzikant, pri tebi je, moraš tudi sam priznati, res težko vedeti, kdaj je čestitka iskrena in kdaj nesramno špikanje (npr. talent PB ZLD; krohotanje na koncu povedi ipd.). Kako naj si človek to razlaga??? Po tvoje samo s fantaziranjem...
    Napisal si, da sem bil jaz pripravnik dve leti, "VSI ostali" pa le eno... VSI je zelo širok pojem, pa dobro veš, da niso bili VSI... Bi te res rad spoznal, da vidim, če imaš v živo tudi tako velika jajca...

    Muzikant, se bom. Hvala!


    Očitno na forumu ni nikogar, ki se bo udeležil tega predavanja...

  9. #19
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Ne vem, če bi me tako rad spoznal se malo potrudi.
    Kar se pa velikosti mojih jajc tiče, pa pošlji svojo ženo da preveri. Če je kolikor tolikor dobra.

    Drugače pa če si pedagoški fax naredil, verjetno ne rabiš dodatnega izobraževanja iz andragogike ipd, ker si to absolviral na nekoliko višjem nivoju.
    Tako da bi po mojem mnenju lahko bil oproščen tega.


    Z znanjem pa se izkaži predvsem na forum.

  10. #20
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    tega tudi 3 urno predavanje zgoraj omenjenih fosilov ne bo spremenilo.[/QUOTE]

    Muzikant, z vsem dolžnim spoštovanjem, tudi midva se še ne poznava, pa vendar me zanima, od koliko let naprej pa je zate fosil in drugo vprašanje, kje si pozabil spoštovanje do starejših lovcev. Veliko nas ma narejen fax, takšen ali drugačen, pa noben ne bo šel v grob prepameten. Če si pa len za obisk takih predavanj, ti je pa polovica oproščeno če boš to priznal.

Stran 2 od 3 PrvaPrva 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •