Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 26 od 26

Tema: Usposabljanje predavateljev za mentorje lovskim pripravnikom

  1. #21
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    1)Fosil ni izraz, ki bi bil direktno povezan s starostjo ampak z načinom delovanja teh oseb, ki se ne umaknjejo čeprav obstaja veliko bolj kompetentnih.Težko se sprijaznijo z dejstvom, da jim je rok trajanja potekel.
    2) Spoštovanje so lahko deležni le tisti, ki si s svojim delom in znanjem to zaslužijo. V lovstvo pa je preveč prisotna starostna hierarhija, vendar pa starost ni nujno povezana z znanjem in zaslugami.
    3) Nisem len, pa tudi dolžnost vsakega Lovca je da se permanentno izobražuje, vendar fosili s svojim kadrovanjem ščitijo pozicije.
    Last edited by muzikant; 6. March 2013 at 14:12.

  2. #22
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    1)Fosil ni izraz, ki bi bil direktno povezan s starostjo ampak z načinom delovanja teh oseb, ki se ne umaknjejo čeprav obstaja veliko bolj kompetentnih.Težko se sprijaznijo z dejstvom, da jim je rok trajanja potekel.

    1. Z izrazom fosil si nekoga užalil, samo ne direktno, pa vendar vse, ki nam zapuščajo bogata lovišča, ki so jih ohranili predvsem s svojim znanjem in kompetentnostjo. Pa čeprav jim informacijska tehnologija ne leži. (Enim gre pa samo to)

    2) Spoštovanje so lahko deležni le tisti, ki si s svojim delom in znanjem to zaslužijo. V lovstvo pa je preveč prisotna starostna hierarhija, vendar pa starost ni nujno povezana z znanjem in zaslugami.

    2.Spo??tovanje si zasluži vsak in nima zveze s starosno hierahijo, oziroma vsak ne glede na starost. (Še moj pes si ga zasluži).


    3) Nisem len, pa tudi dolžnost vsakega Lovca je da se permanentno izobražuje, vendar fosili s svojim kadrovanjem ščitijo pozicije.
    3. Uredu, pa nisi len, potem pa vsaj spoštuj starejše in mlade lovce (ki sami vedo, da jim bo rok trajanja potekel, kakor tudi nam), ki so voljni svoje znanje in izkušnje deliti z nami. Vedi da to delajo zato, ker upajo, da ga bomo mi delili naprej. Nekateri smo veseli, da imamo sploh možnost poslušati staroste slovenskega lovstva. Ti, pa svoje znanje dokazuj na forumu, kjer je lahko vsak junak, če ima poleg celo zlatorogovo knjižnico, ki jo je naročil prek spleta in so mu jo dostavili preko GLS. Način delovanja na položajih boš pa morda kdaj lahko dokazal kar sam, le na kakšen tečaj bi še lahko šel.

    Pa brez zamere, ker ne mislim nič slabega nikomur. Lahko pa se zmenimo za kakšen kozarček kje pa podebatiramo v živo, saj nam tem ne manjka.

  3. #23
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Kljub temu, da sem relativno mlad imam skoraj vse nazive, ki jih LZS omogoča:
    Lovec, LČ, mentor itd

    Tako da nimam problema s tečaji, pa tudi praktično kar obvladam zadeve, sigurno poznaš koga, ki ti bo lahko to potrdil.

    Sigurno lahko kakšno spijemo, m ogoče pa smo že pa ne vemo.

  4. #24
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    No, zdej si me pa dobu. Kar povabi me, k boš pr voli. Prvo plačaš ti pol pa jest, pol bova pa vidla.

  5. #25
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Iz Mezgovc v Zagorje pri Pivki
    Prispevki
    1,222

    Privzeto

    Citat muzikant je objavil: Pokaži objave
    Ne vem, če bi me tako rad spoznal se malo potrudi.
    ...
    A, si pozabil, kaj si mi v odgovoru pred kar nekaj časa napisal na povabilo? Da bo moralo preteči veliko vode po Muri, da bova kdaj šla skupaj na pivo, na katerega sem te povabil. Čakam, da poveš, kdaj je bo dovolj preteklo...

  6. #26
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Ko boš usposobljen predavatelj za mentorje se najavi, da te še jaz par stvari povprašam.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •