Stran 4 od 10 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 31 do 40 od 99

Tema: Lovsko strelska liga -= Forum Lov 2013 =-

  1. #31

    Privzeto

    ....a vreme ste naštimal?

  2. #32

    Privzeto

    Smo.
    Je boljše kot včeraj, in boljše kot bo pojutrišnjem. Dolge gate in gojzarji bodo pa vseeno prav prišli. Brisačke za pasom pa raje zamenjajte za termoforje.

  3. #33
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Prvi vtis in rezultate današnje prve tekme si lahko pogledate na http://www.strelci.lovci.si/porocila...forum-lov-2013

    Every time I feel the spirit

  4. #34
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Sem prestavil rezultate na http://www.strelci.lovci.si/liga-for...forum-lov-2013 pa izgleda, da vsepovsod dela.

    Last edited by jok; 28. March 2013 at 00:07.
    Every time I feel the spirit

  5. #35
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    lepi rezultati

  6. #36

    Privzeto

    Precej problemov bom imel letos z Ferencem, joka bom pa že nekako onesposobil.

  7. #37

    Privzeto

    Ejej Pero, da sem pa tebe obstrašu se mi pa res dopade

  8. #38

    Privzeto lovecmitja

    ja letos bo ferenc pa močan, bo pa nepremagljiv, če bo do maja sneg, pa tako mrzlo, k je blo na Trebelnem! Bravo ferenc, sam ostrostrelec je pa tud strgan na MK, ustreli pa ni važen kuk golobu mora not prnest, svaka čast!

  9. #39

    Privzeto

    Citat Ferenc je objavil: Pokaži objave
    Ejej Pero, da sem pa tebe obstrašu se mi pa res dopade
    Ferenc, te je pa bratec malo zafrknil. Kupil ti je najdražje patrone in ti si pogruntal, da so odlični, sedaj boš pa bankrotiral.

  10. #40

    Thumbs up

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Ferenc, te je pa bratec malo zafrknil. Kupil ti je najdražje patrone in ti si pogruntal, da so odlični, sedaj boš pa bankrotiral.
    Ma kaj patroni, zdej se je začel pogovarjat, da mi bo še eno Baretko nabavu, pol paaaa.... Pa da ne pozabm povedat, da mi je tud to dal. Ja ko se odločaš za birmanskega botra moraš dobr premislt. Drugač pa se je prav, da se mal hecamo, sam ne bojte se Ferenca.

Stran 4 od 10 PrvaPrva 12345678 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •