Stran 5 od 10 PrvaPrva 123456789 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 99

Tema: Lovsko strelska liga -= Forum Lov 2013 =-

  1. #41

    Privzeto

    Ferenc ne gre se tukaj za strah. Gre se zato, da si se strelsko dvignil po rejtingu strelcev. Z Mičotem in jokom ste super družba, niste zateženi ne glede na rezultat ali vreme. Potem pa še jegr kakšno pripelje in liga je dosegla svoj namen. Veste, tudi jaz bom počasi postal premagljiv. To je življenjsko.

  2. #42
    Član od
    Oct 2008
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    1,207

    Privzeto

    Zaradi izrednih vremenskih razmer se 3.krog lige ki je planiran za petek 5.4. na strelišču Sad prestavi za en teden,na 12.4.

    Jutri Trebelno po planu.
    Last edited by 206; 2. April 2013 at 14:29.

  3. #43
    Član od
    Apr 2010
    Lokacija
    Dolenjska
    Prispevki
    248

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    ...... Veste, tudi jaz bom počasi postal premagljiv. To je življenjsko.
    Star člouk je revež
    Every time I feel the spirit

  4. #44

    Privzeto

    Na strelišču na Trebelnem je 10 cm snega. Primerna obutev ne bo odveč.

  5. #45

    Privzeto

    Citat 206 je objavil: Pokaži objave
    Zaradi izrednih vremenskih razmer se 3.krog lige ki je planiran za petek 5.4. na strelišču Sad prestavi za en teden,na 12.4.

    Jutri Trebelno po planu.
    Spremljajte forum, ker se bomo danes dokončno dogovorili kaj bomo storili s prestavljeno tekmo. Moje mišljenje je, da se prestavi na sredo, ker je v soboto že liga v kresnicah. Streljati v petek in soboto pa ne vem če bi vaše žene prenesle.

  6. #46
    Član od
    Jun 2010
    Lokacija
    dolenjska
    Prispevki
    506

    Privzeto

    Citat ostrostrelec.pero je objavil: Pokaži objave
    Spremljajte forum, ker se bomo danes dokončno dogovorili kaj bomo storili s prestavljeno tekmo. Moje mišljenje je, da se prestavi na sredo, ker je v soboto že liga v kresnicah. Streljati v petek in soboto pa ne vem če bi vaše žene prenesle.
    kot da ne bi bile navajene
    errare humanum est - motiti se je človeško

  7. #47

    Privzeto lovecmija

    ja ma ostrostrelec prov,bolje bi bilo v sredo, zradi boljše polovice, ne zardi nas.

  8. #48

    Privzeto lovecmitja

    JOK, nekaj si se mi poslabšal, ni rezultatov, jebemu bo treba kar 206 fonza organizirat, bo še isi dan gor!

  9. #49

    Privzeto

    Tle je pa en mejčkn tudi pero kriv. Pozabil sem na liste, kjer se vpisujejo rezultati, vpisati rezultat veterana. Pa sem jaz šel včeraj na šiht in danes je pa jok na šihtu. Tako da bo v teku dneva to narejeno.

  10. #50

    Privzeto

    Strelci, ki streljate LIGO FORUM LOV tole je za vas.
    Jutrišnji datum in tekma, ki bi morala biti v Sadu odpade in se prestavi na prvo sredo 10. 04. 2013 isto na strelišču v Sad-u ob 16 uri.
    V nedeljo se pa vidimo v Pišecah. Jvpv obljublja noro tekmo.

Stran 5 od 10 PrvaPrva 123456789 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •