Stran 5 od 13 PrvaPrva 123456789 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 41 do 50 od 129

Tema: kaliber 22-250

  1. #41

    Privzeto

    Citat GILTHEAD je objavil: Pokaži objave
    zdej moram pa še poiskat sierra ali hornady municijo v sloveniji,pa bo:-)
    Teh ne boš našel. Samo polnjene, po naročilu. Pri trgovcu tule na spletu.

  2. #42

    Privzeto

    Citat GILTHEAD je objavil: Pokaži objave
    Ti mas 770,zato mi prosim povej,a je to to,al naj grem rajs rang visje?
    Puška je solidna, vendar kot sem rekel zelo osnovno narejena. Kar se preciznosti tiče je ok, daljnogled, ki je bil nameščen gor mi je po postreljeni škatlji spustil dušo, dobil sem novega, sem doplačal za boljšega. Z proženjem sem zadovoljen saj ima nastavljivo in se ga da optimalno nastaviti. Edino kar me moti je zatikanje zaklepa.

  3. #43

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    Puška je solidna, vendar kot sem rekel zelo osnovno narejena. Kar se preciznosti tiče je ok, daljnogled, ki je bil nameščen gor mi je po postreljeni škatlji spustil dušo, dobil sem novega, sem doplačal za boljšega. Z proženjem sem zadovoljen saj ima nastavljivo in se ga da optimalno nastaviti. Edino kar me moti je zatikanje zaklepa.
    Malo čudne pojme o solidni puški imaš. Ali pa jaz ne razumem tvojega humorja.
    Last edited by alojz1; 3. March 2013 at 14:18.

  4. #44

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Malo čudne pojme o solidni puški imaš. Ali pa jaz ne razumem.
    Hotel sem reči, da je za takšno ceno OK. Očetu je crknil nov swarovc, tako da če je meni odpovedal daljnogled za 100€, niti ni takšna reč a ne? Tudi zaklep gre gladko, ko se ga navadiš. Je pa res, da če bi še enkrat kupoval bi kupil kaj boljšega. Ampak za delovno puško bo vredu.

  5. #45

    Privzeto

    Citat teohafy je objavil: Pokaži objave
    Je pa res, da če bi še enkrat kupoval bi kupil kaj boljšega.
    To je pomemben stavek.
    Tu pa je prevečkrat slišati samo pohvale o tistem, kar imamo. Kot bi se sramovali, da smo slabo kupili. In želimo, da je še kdo v tem zosu.

  6. #46

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Teh ne boš našel. Samo polnjene, po naročilu. Pri trgovcu tule na spletu.
    Hornady sem našel,sierre pa res ne:-) Kakšne pa so cene polnjenih 243,takih kot si omenil.

  7. #47

    Privzeto

    Citat GILTHEAD je objavil: Pokaži objave
    Hornady sem našel,sierre pa res ne:-) Kakšne pa so cene polnjenih 243,takih kot si omenil.
    Bodimo točni, da ne bo nesporazumov.
    Jaz sem tiste dve krogli priporočal za 7x64.
    243 je čisto druga pesem.

  8. #48

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Bodimo točni, da ne bo nesporazumov.
    Jaz sem tiste dve krogli priporočal za 7x64.
    243 je čisto druga pesem.
    Potem pa mi prosim povej za obe varianti?

  9. #49

    Privzeto

    Za srnjad in kakšnega ozimca Barnes TTSX ali Hornady G-max.
    Ampak veliko bolje bi se obneslo, če bi ti tisti članek v Lovcu dobro prebral. Potem bi sam vedel kaj kupiš in kaj dobiš. Hitrost in mehka krogla pravijo skandinavci je strel za meso. Ampak takrat streljajo v glavo.
    Če pa v trup pa čim manj drobcev. To so pa monolitne ali tudi nekatere z svincem. Saj na netu vse dobiš. Moraš pa tudi malo znanja imeti, da ločiš seme od plev. Je tudi nekaj lažne propagande.

  10. #50

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Za srnjad in kakšnega ozimca Barnes TTSX ali Hornady G-max.
    Ampak veliko bolje bi se obneslo, če bi ti tisti članek v Lovcu dobro prebral. Potem bi sam vedel kaj kupiš in kaj dobiš. Hitrost in mehka krogla pravijo skandinavci je strel za meso. Ampak takrat streljajo v glavo.
    Če pa v trup pa čim manj drobcev. To so pa monolitne ali tudi nekatere z svincem. Saj na netu vse dobiš. Moraš pa tudi malo znanja imeti, da ločiš seme od plev. Je tudi nekaj lažne propagande.
    Nič pa nisi o cenah govoril?

Stran 5 od 13 PrvaPrva 123456789 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •