Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 14 od 14

Tema: 7. seja UO (31.1.2013)

  1. #11

    Privzeto

    Sej bo na nivoju,samo kakšnem je vprašanje. Lepo vas prosim....
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #12

    Privzeto

    Citat main757 je objavil: Pokaži objave
    Ni nujno.
    Če bo stvar na nivoju, sem za Zavod.
    Jaz sem tudi za, samo več everčkov ne smejo iz mojega žepa na račun zavoda!

  3. #13

    Privzeto

    Citat pranger je objavil: Pokaži objave
    Jaz sem tudi za, samo več everčkov ne smejo iz mojega žepa na račun zavoda!
    Omenjeni zapisnik UO je zanimiv tudi z vidika nadomestnih članov UO. Pri tem imamo kar mešani sistem. Tam kjer so imeli samo enega kandidata in mu je funkcija v tem organu prenehala bodo imeli nadomestne volitve, tam kjer so imeli odprto listo, pa je člana nadomestil član, ki je kot drugi zbral največje število glasov. Volitve v organe LZS ni mogoče analogno primerjati z volitvami poslancev državnega zbora, ko se voli lista stranke. V sklepu ni nikjer navedena pravna podlaga, da člana, ki mu funkcija preneha, nadomesti kandidat, ki je drugi po vrsti zbral največ glasov. Pravila določajo kdaj se morajo opraviti nadomestne volitve in to tedaj, če se število članov organa zmanjša za 1/3, sicer pa nadomestne volitve niso obvezojuče, lahko pa se opravijo tudi za enega mankajočega člana. Toliko o tem kako spoštujemo svoja lastna Pravila oz. naš notranji pravni red.
    Naj bo človek v korist živalim in ne v njihovo pogubo, naj jih ceni, ne pa zlorablja.

  4. #14
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Lepo vas prosim. Ali kdo pričakuje, da bi glede na stanje v LZS zavod za lovstvo imel strokovno in sposobno kadrovsko zasedbo?
    Da o tem, da je strokovno gledano ločevanje upravljanja z divjadjo od od upravljanja z gozdovi, korak nazaj. Korak naprej bi bil združeno načrtovanje upravljanja še s kmetijskimi površinami, vodami, prostorskim načrtovanjem in načrtovanjem drugih rab v prostoru.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •