Rezultati 1 do 8 od 8

Tema: brno zh-344

  1. #1
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    10

    Privzeto brno zh-344

    Lep pozdrav kolegi lovci.Imam eno vprašanje in sicer zanima me nakup dvocevne risanice brno zh-344(7x57r/7x57r) ali brno zh-348(7x65r/7x65r)ali brno zh-349(8x57r/8x57r).Ali ima kdo takšno puško,zanimajo me mnenja,iskušnje,ali se takšne puške sploh še kje dobijo(nove ali rabljene,pri nas ali v tujini),za vsako informacijo se zahvaljujem.

  2. #2

    Privzeto

    Predvidevam, da jo boš uporabljal za pogone na prašiče.
    Namestil piko in streljal do 100m. Bolj ti priporočam navadno kombinirko z kroglo in idealko v gladki cevi.
    Če kupuješ rabljeno lahko prej preizkusiš, če obe cevi merijo enako. Sin jo ima vedno na pogonih in v gostem uporabi najprej idealko.Pa ima daljnogled gor. Tudi na 60m je prašiča prestrelila.
    Jaz imam pa 7x65R/20 mag. Raje idealko zraven kot dve krogli.
    Seveda je to le moje mnenje.

  3. #3

    Privzeto

    Na Egunu se vsake toliko kakšna rabljena pojavi. Cene pa so dokaj nizke.
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  4. #4

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Če kupuješ rabljeno lahko prej preizkusiš, če obe cevi merijo enako.
    Alojz, tudi novo lahko preizkusiš samo na pravega trgovca se moraš obniti.

  5. #5

    Privzeto

    Samo ne pri nas.
    Pri nas jo boš naročil in plačal predujem. Če ne boš vzel se ne vrne. (napiši mi na zs, če se motim).
    Zelo težko je dobiti expres puško, kjer bi obe cevi zadevale enako. Prednost imajo seveda tiste, kjer to lahko uravnavaš.
    Jaz bi resno razmislil o nakupu.

  6. #6
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Sedaj so te puške v modi zaradi prašičev. Jaz je tudi nebi kupoval. Znanec je veliko dal za tako a vseeno ni zadovoljen.

  7. #7

    Privzeto

    Alojz, ti bom kar tukaj odgovoril, ker imaš prav. Pri nas se preakticira najprej ara brez da puško prej vidiš kaj šele preizkusiš, saj ga noben trgovec ne omogoča.
    No edino enkrat se mi je zgodilo, da je trgovec pri nas nabavil puško brez, da bi dal aro za katero sem se zanimal. Saj je bil moj pogoj, da puško vidim preden se bom odločil za nakup.
    V tujini pa moja trditev drži, preverjeno!

  8. #8
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    gorenjska
    Prispevki
    10

    Privzeto

    Hvala lepa za odgovore,naj povem ,da sem le dobil tel.št. od nekoga ,ki ima prav takšno puško in jo grem ta konec tedna gledat,potem pa bom videl kako naprej

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •