Stran 2 od 2 PrvaPrva 12
Rezultati 11 do 16 od 16

Tema: Bela kamuflažna obleka za sneg

  1. #11

    Privzeto

    Tyvek ki ga prodaja Merkur kot zaščito ta delavca je popolnona neuporaben, ker močno šumi. Sam jih uporabljam v službi in sem že imel podobno idejo. Pa se ne obnese.

  2. #12
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    tukaj
    Prispevki
    3,489

    Privzeto

    Citat jazbec je objavil: Pokaži objave
    Tyvek ki ga prodaja Merkur kot zaščito ta delavca je popolnona neuporaben, ker močno šumi. Sam jih uporabljam v službi in sem že imel podobno idejo. Pa se ne obnese.
    Ni tako hudo, je pa daleč od idealnega, vsaj po mojih izkušnjah. V njem sem uplenil 2 lisici, čakal na tleh in streljal s šibrami. Potem se mi je pa strgal.
    As hunters, we need to stand strong, unite as one and NEVER apologize for being who we are! We should focus our energy on being the best hunters we can be by challenging ourselves to be ethical, respectful and responsible so as to humbly uphold our proud heritage. Now, let´?s get out there and enjoy the great outdoors!
    Eva Shockey

  3. #13

    Privzeto

    Jaz uporabljam na tleh gorski hubertus bivše vojske. Se sploh ne skrivam. Najbolj pomembno je, da se ne premikaš, ko te divjad gleda.
    Pa me je jelen prišel gledat na 3m, lisica, ki je prišla za hrbtom se je pa zraven mene usedla. Kot če imem psa z sabo.
    Last edited by alojz1; 26. February 2013 at 14:32.

  4. #14
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Jest mam navadno belo rjuho, k je rahlo zamazana, pa še smrdi malo po mrhovini. Ko prižgem cigaret zgledam ko vulkan. Letos 5 lisic brez klicanja samo na briketke. Kakšna bo pa še.

  5. #15

    Privzeto

    Te obleke, ki so le iz bombaža se tud hitro premočijo....
    Drugače pa hvala za vse ideje in predloge...
    Tudi sam sem nekaj našel ampak ne zgleda bogve kaj:http://www.ebay.com/itm/Winter-White...item4d05e90fc9

  6. #16
    Član od
    Feb 2016
    Lokacija
    Vojvodina
    Prispevki
    24

    Privzeto

    Ja za lov na lisice po snegu koristim dva odela,prvo je ovo ,snajpersko kamuflazno odelo iz bivse JNA kad se okrene naopako moze i za sneg dok je onako na licu odlicno za cekanje u nekoj travi,trsci,zbunju .

    A drugo je kamuflazno"Hilman" odelo isto jako dobro za lov predatora a i gusaka,pataka.ovako nesto

    Da napomenem ovo su tanka odela koja se oblace preko zimskih jakni i pantalona.

Stran 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •