Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji
Rezultati 1 do 10 od 25

Tema: Poti in stranpoti slovenskih "naravovarstvenikov"

  1. #1

    Privzeto Poti in stranpoti slovenskih "naravovarstvenikov"

    Nima se smisla obremenjevati, vendar očitno ima frajla in njeni pajdaši dovolj časa in denarja, da si take izmišljuje. Pa da je pri nas kriza.

    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

    Prijetno branje vam želim!

  2. #2

    Privzeto

    Prepeličar, pa se bi mogli ne samo zaradi tega primera ampak tudi zaradi mnogih drugih, saj nam je s takimi besedami in zavajanji ne seznanjene in naivne javnosti narejeno dosti slabega!
    Vsi vemo, da je za tako mnenje javnosti glede nas veliko pripomogla LZS saj ne naredi nič na tem področju! Pa tudi mi sami smo pripomogli k temu, saj dopuščamo, da je med nami cca 20-30% takih, ki nikakor ne sodijo med nas s svojim obnašanjem in dejanji.
    Moje osebno mnenje je tako: spoštujem mnenje vsakega pa kakršno pač že je, ampak samo do takrat, ko ga le ta ne začne vsiljevati meni ali drugim osebam.

    Za take fanatike, ki sodelujejo v takih diskusijah s svojimi fanatičnimi mišljenji imam lepa vprašanja in prišel bo čas, ko jim jih bom lahko zastavil na javnem mestu, potem me pa zanima kakšni bojo odgovori.

  3. #3

    Privzeto Spreobrnjenje

    LZS bi lahko organizirala tečaje za spreobrnjenje fanatičnih vegetarijancev in nasprotnikov lova: Za 14 dni bi jih poslali na Yukon, Nunavat, NWT ali Grenlandijo pa naj tam širijo svoja prepričanja domačinom, ki žvečijo surovega tjulnja ali kitovino.

    Ni zime za eskime!

    Takoj doniram v sklad če se kaj takšnega organizira

    Janez
    "Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead." Charles Bukowski

  4. #4
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    Takoj doniram v sklad da se deratizira ta črna podgana, ki ne ve kam bi se še usrala !!! Sm se prov mal razkuru ...
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  5. #5

    Privzeto

    Ornk si se ti razkuril a pa je bilo vredno?A ima sploh kakšen smisel?

  6. #6
    Član od
    Dec 2008
    Lokacija
    Voučja vas ŽeLBEZNki
    Prispevki
    702

    Privzeto

    dej Tarfila bod mal tih !
    Žlht smo lohk, škode pa na smemo delat !

  7. #7
    Član od
    Aug 2010
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    83

    Privzeto

    Sm hotu to prilimat gor. Pa rajš nisem. Da ne bi v slabo voljo spravljal še ostalih.
    Ko to berem se počutim kot žid leta 1935 v Nemčiji.
    Take objave bi se lahko smatrale za sovražni govor.

    Če jim ni do lova, naj ne lovijo. In to je to. Tok enosotavno.
    Če oni ne jejo mesa in ne nosijo usnjenih čevljev, je to njihova odločitev. Če so njihovi otroci slabokrvni, je to strošek za državno blagajno. Če so oni npr.: istospolno usmerjeni naj tega ne vsiljujejo drugim.

    Po drugi strani jih pa razumem. Pač niso imeli priložnosti spoznati določenih stvari. Na primer stara mama odseka glavo piščancu in otrok to vidi. Dejansko se mu ne zdi prav. Ampak ko to kuro papca čez 2 uri, ve da je to bilo prav, ne glede na to da gre za krvav dogodek.

    Mogoče še tole: "moderne" ženske imajo eno fobijo pred krvjo. Ker edini stik s krvjo je ko se urežejo ali ko pride mesec okoli. Skratka neprijetno. Kmečke dečve pa normalno delajo kravice/imajo koline še preden se jim začne cikel in ... in je kri smatrana kot tekočina življenja ne pa bav bav.

    Sem se malo razpisal, na podlagi mojih občutenj in prepričanj, zdaj pa podkožno gledanje :D

  8. #8

    Privzeto

    Remic , v celoti se strinjam. Tale Jadranka je povsod tako vsiljiva. In imuna na vsako kritiko. Se čuti od boga poklicano, da ustvari svet po svoji podobi.

  9. #9
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Gorenjska
    Prispevki
    1,059

    Privzeto

    RemincN, tudi jaz se strinjam s tabo! Napiši ji to tam spodaj. Res ne razumem, kako so lahko ljudje tako nedovzetni na drugačno mišljenje. A se mar mi vmešavamo v vegetarjance, vegane in ostale kvazi rešitelje živali?
    Sweet Emotion: 8x57IS; 7x65R/16; 12-12/76;16/16; 222Rem; .22LR; NLT.

  10. #10

    Privzeto

    lahko samo rečem da se mi taki ljudje kot je Jadranka naravnost smilijo in se mi zdi smešno vse to! ni vredno zgubljat besed in se ne obremenjujem s tem

Stran 1 od 3 123 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •