Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 30 od 30

Tema: Klatežka psa raztrgala Kozo

  1. #21

    Privzeto

    Tipično za našo deželo. Išče se izgovore za vsak drek,na koncu bojo še tko obrnil,da ste krivi vi,ker ste pustl to kozo žvet tolk cajta. Beda. Res je,pes ni kriv,ampak če pa nima nadzora in lastnika kapa poj?
    In še nekej, miru pred tema ne boste mel dokler bosta živa in brez nadzora.
    Kdor misli,da je dober človek, ker hodi v cerkev je tako kot bi stal sredi garaže in si predstavljal da je avto!

  2. #22

    Privzeto

    Ker so nas polna usta poročil kakšno škodo nam delajo psi na divjadi v visokem snegu, objavljam nekaj fotk mojih psov, pri preganjanju tropa jelenjadi, katerim ni bil sneg niti do višine vampa. Ker so vsi moji psi v odlični kondiciji, predvidevam, da so ujeli in zadavili vsaj enega jelena (zaradi visokega snega tega nisem mogel preveriti).

  3. #23

    Privzeto

    Še dve.

  4. #24

    Privzeto

    Tudi ta je bila zraven.

  5. #25

    Privzeto

    Citat andrej50 je objavil: Pokaži objave
    objavljam nekaj fotk mojih psov, pri preganjanju tropa jelenjadi,
    Si zgrešil naslov. To spada pod: malo humorja ne more škoditi.
    Ampak če Jadranka tole vidi boš pa pod "lovci spet mučijo pse".

  6. #26

    Privzeto

    Eno vprašanje...

    Kakšen je uradni postopek, če želiš izpeljati da je lastnik psa sankcioaniran za škodo, ki jo stori pes (potepuški) na divjadi?
    Kakšen pa je postopek, če psa zalotiš, da goni divjad?
    Vem, streljanje odpade.. zanima me uradni psotopek, da me potem kdo ne more vlečt za J...

  7. #27
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    Eno vprašanje...

    Kakšen je uradni postopek, če želiš izpeljati da je lastnik psa sankcioaniran za škodo, ki jo stori pes (potepuški) na divjadi?
    Kakšen pa je postopek, če psa zalotiš, da goni divjad?
    Vem, streljanje odpade.. zanima me uradni psotopek, da me potem kdo ne more vlečt za J...
    Raje si odreži jajca .
    Slow justice is no justice

  8. #28

    Privzeto

    Citat jež je objavil: Pokaži objave
    Raje si odreži jajca .
    Jani, preden si napisal tole bi lahko malo bolj premislil...

  9. #29
    Član od
    Jan 2009
    Lokacija
    Cerklje ob Krki
    Prispevki
    532

    Privzeto

    Citat rikec je objavil: Pokaži objave
    Jani, preden si napisal tole bi lahko malo bolj premislil...
    Ja, res bi lahko bolj premislil, ker je navsezadnje izpadlo malo "troumno".

    Evo, popravljam, da ne bo več-umja:
    Karkoli boš naredil, boš imel hudičeve težave, da boš dokazal, kar hočeš dokazat.
    Za jajc_ te bodo vlekli v vsakem primeru (lastnik in somišljeniki), zato sem napisal, da si jih raje odreži (da te ne bodo mogli vlečt za j....). Ker ni bolj enostavnega sprehoda za psa, kot da se malo zdirja za divjadjo. Včasih pa tudi katero ulovi. Ha!
    Pa ti še vedno nisem dal pravega odgovora, na tvoje vprašanje, oprosti. Zdaj vidim, da sem bil z odgovorom res prehiter...
    Pričo moraš imeti, dogodek moraš fotografirati, lovski čuvaj (pooblaščeni) mora situacijo predstaviti lastniku, o tem narediti zaznamek, obvestiti inšpektorja, če se stvar ponavlja, pride inšpektor na obisk k lastniku psa, ga opomni. In šele nato napiše prijavo zoper lastnika, ki bo kasneje vse zanikal in dobil dve priči v svojo korist...
    Povej mi, kako boš dokazal lastniku, da je to njegov pes;
    da je njegov pes res gonil divjad;
    kako boš v objektiv ujel oba (psa in divjad), da bo iz fotke razvidno, da njegov pes goni divjad;
    kdo ti bo šel za pričo?
    Potem, ko se ti vse to poklopi (pravi trenutek na pravem mestu), mora pa še inšpektor odigrat svojo vlogo, kot se "šika".
    Seveda bo vse to mogoče, če bo lastnik psa priznal, da je pes njegov.!
    Če ni čipiran - POZABI!
    Bog (ali pa kdor koli) ti pomagaj, če se bo po takšnih pritiskih na potencialnega lastnika psa lastnik odločil, da se tega psa na ne vem kakšen način "losa"...
    Krivdo za izginotje, pa naprti-komur drugemu kot lovcem. Pa tisti Rikec (ne vem, kako ti je ime) je hodil okoli mene, sigurno ga je on...
    "daleko ti lepa kuča"

    Evo, vzel sem si čas in poskusil popraviti, kar sem zaje..l.
    Če pa se boš projekta lotil resno, se boš z inšpektorjem v vašem koncu vse lepo dogovoril. Še več, tudi svetoval ti bo vse potrebno.
    Slow justice is no justice

  10. #30
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Ko so nam naše terierke raztrgale koze, smo se odločili, da ne bomo imeli več terierjev

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •