Rezultati 1 do 10 od 10

Tema: Pozdravljeni!

  1. #1

    Privzeto Pozdravljeni!

    Pozdravljeni,

    No, pa da se predstavim. Sem nov na forumu, star sem 17 let. Lovec še nisem, bom pa čez 2 leti vložil prošnjo za članstvo. Bi jo vložil že letos, samo mi treningi ter šola ne dopustijo. Izpit hočem opraviti 100%, ter biti prisoten vedno, ne pa, da kdaj ne morem ipd.
    V družini ni noben lovec, tako, da vse aktivnosti opravljam večinoma sam. Npr. zalazi, čakanje na preži... seveda pa grem kdaj na lov tudi z kakšnim lovcem.. Pa, da ne bo kdo mislil, da kar tako izdelujem preže pa to. Za vse sem zmenjen z lovci, tako, da nebi bilo kakšnih problemov. Za zdaj sem si zgradil eno prežo, slike sem tudi objavil na forum.
    Sem pa z primorske!

    Lovski zdravo!

  2. #2

    Privzeto

    dobrodošel

  3. #3
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto


  4. #4
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Števerjan, Gorica, Italija
    Prispevki
    48

    Privzeto

    Čestitam za trud in željo postati lovec! Tudi sam sem tako začel, v moji družini ni nihče lovec. Srečno na tvoji poti, želim ti, da bi dobro dokončal študij in se nam čim prej pridružil.

  5. #5
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Podkum
    Prispevki
    875

    Privzeto

    Dobrodošel v naši sredini.

  6. #6

    Privzeto

    Hvala vsem za lep sprejem!

    Jurij, no vidiš sva že dva . Pa hvala za lepe želje!

  7. #7

    Privzeto

    Dobrodošel !

  8. #8
    Član od
    Aug 2008
    Lokacija
    Štajerska-Pohorje
    Prispevki
    504

    Privzeto

    Dobrodošel in dober pogled.
    lp

  9. #9

    Privzeto

    Lepo pozdravljen, pohvalno da se tudi malo mlajši zanimate za lov, upam samo da imaš za vzgled prave in poštene lovce!

  10. #10

    Privzeto

    Pozdravljen Thehunter. Kar pogumno. Tudi jaz sem začel s 17. leti, ampak sem kar oddal prošnjo, in bil sprejet. Sem pa že prej hodil na lov samo z daljnogledom, in tako očetu lovcu poiskal marsikaterega srnjaka, in opazoval obnašanje divjadi. Opraviti pripravništvo in izpit mi je bilo tudi zaradi tega mnogo lažje. Torej, daljnogled za vrat in v naravo.

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •