Stran 3 od 19 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 21 do 30 od 186

Tema: Slovaški kopov

  1. #21

    Privzeto

    Med oglasi sem prebral, da Dejan prodaja slovaške kopove. Ker prijatelj kupuje slovaškega kopova in sem prebral vse pripetije okoli te pasme, sem preverjal, ali leglo izhaja iz Slovenije, zato sem pogledal na internetno stran VK za goniče, kjer so navedene vse paritve

    http://www.kinoloska-zveza.si/dokume...etu%202008.doc

    vendar nisem zasledil, da bi bilo prijavljeno kakšno leglo slovaških kopovov. Dejana bi prosil, da napiše ali je on vzreditelj oz. prodaja svoje pse ali je samo posrednik kakšnega vzreditelja iz kakšne sosednje države, da se bodo lahko potencialni kupci odločili.

    Da ne bi tudi dejan zapisla: "Vidim, da imamo zopet opravka z nekom, ki je v skupini, katera je naperjena proti meni in mojim psom."

  2. #22
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    A uni tvoj prijatelj rabi odvetnika za nakup psa
    Pametnemu ni treba razlagati, neumnemu pa nima smisla!!

  3. #23

    Privzeto

    Citat Hubertus je objavil: Pokaži objave
    A uni tvoj prijatelj rabi odvetnika za nakup psa
    Brez odvetnika ni kaj. Če se dobro spomnim si bil prav ti Hubertus poročevalec (ali pa odvetnik) za "tipičenega" brandl braka z rodovnikom, se čudil in objavil fotografijo. Ljudje ne zaupajo več, ko berejo in gledajo fotografije "vrhunske vzreje" na forumu, zato povprašajo tudi za mnenje druge - po Hubertusovem "odvetnika" . O vzreji kopova pa je bilo tudi veliko napisanega.

  4. #24
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Vipavska dolina
    Prispevki
    729

    Privzeto

    He, he...

    ...sem želel samo vedet, če zna mož sam zavrtet telefon in prašat, al rabi mešetarja oz. posrednika, da ne bo kdo užaljen nad zastarelim izrazom.

    ..."tipičnega brandl braka" je tetoviral član sedanje vzrejne komisije. Lej ga zlomka,.... kamor koli se ozreš je kakšen drek in ko bezneš vanj, začne pa hudič smrdet.

    Pranger, pustmo stat. Oglasil sem se le zato ker občudujem tvojo vztrajnost... Kot Patrije....vse narobe-noben kriv
    Pametnemu ni treba razlagati, neumnemu pa nima smisla!!

  5. #25

    Privzeto


  6. #26
    Član od
    Oct 2007
    Lokacija
    Loški potok
    Prispevki
    2,301

    Privzeto

    Pranger pozdravljen !

    Prijatelju povej,da bo lahko izbiral kot drugi tretji ali pa peti,kajti prvi bom po dogovoru z Blackom izbiral jaz in komaj čakam,da bom z malim kopovom začel delati saj je ata odličen krvosledec in to je vse kar me zanima. Za delo namreč ni pomembna papirna vojna ampak dober pes in vstrajen vodnik in to da rezultat.Razmišljal sem namreč o vzreji bavarskih barvarjev pa me je minilo ko sem se začel pred leti spopadati z papirji in nekaterimi neumnimi pravili ki obstajajo samo v slovenski kinologiji in nikjer drugje.Pa ne mi napisat da je naša kinologija najboljša ker še besedica dobra je preveč pohvalna. Če ba že bom paril svojega Dika BB bo to na Hrvaškem kjer imajo pojme razčiščene in je v prvi vrsti pomembno delo psa in šele nato zaslužki funkcionarjev itd. Pa naj bo dovol *****kanja čez našo kinologijo v glavnem prijatelju svetuj,da če želi imeti dobrega psa naj se hitro dogovori z Blackom za ogled legla in konec koncev gremo lahko skupaj. Dik in Blek sta že delala skupaj in povem ti prava poezija. Takojšen kontakt ,rangiranje v dveh sekundah,tihi dogovor in potem samo še delo in delo brez napake. Fantastično !!!!!!!!
    Skerl Miha -VEPER
    Loški potok

  7. #27

    Privzeto

    Sam imam psička in Blekove linije. Pri 6 mesecih poišče in glasno goni 20 minut nato se vrne , seveda se mu skrijem in počakam da me najde. Vse skupaj pa traja dobro uro.
    Pri zasnovah,ki jih kaže v tej starosti bo odličen gonič.

  8. #28

    Privzeto Kopov

    Tudi sam imam Slovaskega kopova, sedaj je star 11 mesecev. Ze 3 mesece zelo dobro goni, v zadnjem mesecu pa sploh. Pred njim je padlo ze kar nekaj prasicev, oblajava ga z razdalje okoli 10 metrov, izucilo ga je enkrat. Sicer se vidi, da je potrebno se veliko dela z njim, izkusenj, itd. Ampak moram reci, da sem navdusen nad njim, imel sem ze vec psov ampak za lov na divje prasice je zelo v redu.

  9. #29

    Privzeto

    Citat Prašičar je objavil: Pokaži objave
    Tudi sam imam Slovaskega kopova, sedaj je star 11 mesecev. Ze 3 mesece zelo dobro goni, v zadnjem mesecu pa sploh. Pred njim je padlo ze kar nekaj prasicev, oblajava ga z razdalje okoli 10 metrov, izucilo ga je enkrat. Sicer se vidi, da je potrebno se veliko dela z njim, izkusenj, itd. Ampak moram reci, da sem navdusen nad njim, imel sem ze vec psov ampak za lov na divje prasice je zelo v redu.
    Od kod izvira tvoj, kopov?

  10. #30

    Privzeto

    Mladi kopovi, bili so stari skoraj 2 meseca. Sedaj sta ostala še 2 psički, stari skoraj 4 mesece in sta za oddajo.
    http://www.youtube.com/watch?v=PRzpEX_0k4E

Stran 3 od 19 PrvaPrva 123456713 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •