Stran 19 od 19 PrvaPrva ... 91516171819
Rezultati 181 do 186 od 186

Tema: Slovaški kopov

  1. #181

    Privzeto

    Bravo Ajk!
    In je že tako, da če ne bilo uradnih preiskušenj bi Veper res vseeno vedel, da ima uporabnega psa, ampak tega ne bi izvedeli drugi :icon_mrgreen:
    In meni se zdi prav odlično, da je to, da je AJK gonič za I. nagradni razred tudi uradno potrjeno.
    Nikoli se ne boj narediti nečesa česar ne znaš.
    Zapomni si:*Noetovo barko je zgradil amater, Titanik pa profesionalec!*

  2. #182

    Privzeto

    Name:  10154092_383442058465039_3715627_n.jpg
Views: 990
Size:  49.1 KB
    Iz včerajšnjega Barjanskega CAC-a. Naš forumaš in štirinožni lepotec.
    --------------------------------------------------------
    Vesel sem, ko me ljudje opravljajo za hrbtom. Takrat vem, da sem korak pred njimi.


  3. #183

    Privzeto

    Pozdravljeni!
    Prijatelj se zanima za nakup psa. Najbolj se mu dopade kopov,vendar pa je v dilemi z nakupom, san neve ali kopov tako dobro kot goni prašiče goni tudi jelenjad. je v lovišču z jelenjadjo tudi tako vstrajen gonič? Lp

  4. #184
    Član od
    Jul 2012
    Lokacija
    Vrbljene
    Prispevki
    486

    Privzeto

    Kopov je odličen gonič za vso veliko divjad. Prašiči so glavni, jelenjad je takoj za njimi, medveda pa mi je šolsko pognal že pri 6 mesecih. Zelo so neustrašni. Sam imam dva in srnjad poženeta zelo na kratko, zajec pa zanima bolj psičko, psa nekoliko manj. Pazi naj, da bo psa kupil od delavnih staršev. Dejstvo pa je da bo pes gonil in znal tisto kar ga bo navadil. So tudi odlični krvosledci. Največ informacij mu po moje lahko da Black.

  5. #185

    Privzeto Psicka kopov

    Pozdravljeni tovarisi lovci!

    Na vas se obrazam za pomoc, namrec prevzel sem 3 letno psicko slovaskega kopova, je zelo ubogljiva in delovna, vendar ima en problem, bojeca je do drugih ljudi, ocitno gre za travmo od mladica...na mene in domace se je navezala in se nas ne boji, problem je, ko je na sprehodu in v blizini vecih ljudi. Zanima me, kako bi lahko vsaj omilil ta strah, ker verjetno izkoreninit se ga ne bo dalo.
    Hvala za vase odgovore

  6. #186
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Na Robu
    Prispevki
    438

    Privzeto

    Šlo bo edino pod strokovnim nadzorom in v družbi drugih psov in vodnikov. S psico se udeleži tečaja "Obnašanje v urbanem okolju". V kolikor ga tvoj LKD ne organizira pokliči na KD ali pasemski klub.

Stran 19 od 19 PrvaPrva ... 91516171819

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •