Stran 13 od 19 PrvaPrva ... 391011121314151617 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 121 do 130 od 186

Tema: Slovaški kopov

  1. #121

    Privzeto

    Citat Vešpa je objavil: Pokaži objave
    V rokah imam fotokopijo rodovnika psa iz katerga se lepo vidi, da so med sabo parili dve različne pasme. Pes je last enga izmed članov vzrejne komisije za goniče. Menda je ta tisti k vse skupej žlajfa in nagaja. Sprašujem se zakaj nekateri lahko vzrejajo križance in z njimi jagajo zraven pa nagajajo drugim, k bi radi delali po pravilniku. Sprašujem se tudi zakaj za svoje napake kaznujejo druge.
    Ali imaš v roki rodovnik od svoje planinke? Glede križancev pa ne bi preveč debatirali, ker vemo kako to pri tebi stoji.

  2. #122
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    27

    Privzeto

    Citat pranger je objavil: Pokaži objave
    Maxl veliko gnoja si zlil na KZS in VK za goniče. Govori se o tem, govori se o onem, slišiš o tem in onem, jaz sem pa slišal drugače, kot ti, kar se nanaša na uvožene pse iz BIH. Govori se, tako sem slišal, da je VK za goniče predlagala, da se upošteva 40 člen Strokovnega pravilnika KZS in govori se, da je takšen predlog "sprejel" tudi UO KZS.
    Tako sem slišal, zato je bolje, da govorice prej preveriš v pisarni KZS ali vprašaš Brezo in potem "navali" s polivanjem gnojnice.
    Ali boš svojo izjavo preklica, če zapisano ne drži in se opravičil za nepotrebno razburjanjene na forumu?
    Vsekakor že, kaj je res in kaj ni je žalostno dejstvo, da je že poteklo več kot osem mesecev od pravilno vdanih vlog, pa ni do nas vodnikov prišel še niti eden odgovor. To kar je napisano s tvoje strani je pa žal težko verjeti, ker pred kratkim je bila izjava enega izmed članov VK za goniče, da niso odobrili pogojnih rodovnikov.Rešitev imajo v rokah funkcionarji na KZS oni se bodo(ali so se že) odločili, kako se bo rešil primer, pošteno ali pa navsezadnje na sodišču.Vendar se bi morali odgovorni zavedati, da takrat se ne bo šlo samo za rešitev rodovnikov, ampak se bo stvar poglobila tudi na druge plati, katere lahko postanejo velik strošek za toženo stranko, vedi pa, da sem z pravom zelo seznanjen in tudi vem kaj pišem.V pisarni KZS ne dobimo nobenega odgovora!Lahko pa bi gospodična Strajnar, ki sodeluje na tem forumu napisala iz prve roke, kakšen sklep je UO KZS, katerega je članica, sprejel?
    Last edited by ZR7; 23. November 2009 at 14:56.

  3. #123

    Privzeto

    Citat pranger je objavil: Pokaži objave
    Maxl veliko gnoja si zlil na KZS in VK za goniče. Govori se o tem, govori se o onem, slišiš o tem in onem, jaz sem pa slišal drugače, kot ti, kar se nanaša na uvožene pse iz BIH. Govori se, tako sem slišal, da je VK za goniče predlagala, da se upošteva 40 člen Strokovnega pravilnika KZS in govori se, da je takšen predlog "sprejel" tudi UO KZS.
    Drži!

    Citat Maxl je objavil: Pokaži objave
    Lahko pa bi gospodična Strajnar, ki sodeluje na tem forumu napisala iz prve roke, kakšen sklep je UO KZS, katerega je članica, sprejel?
    Izmišljotina.


    Citat pranger je objavil: Pokaži objave
    Ali boš svojo izjavo preklica, če zapisano ne drži in se opravičil za nepotrebno razburjanjene na forumu?
    Bi bila modra odločitev.

  4. #124
    Član od
    Nov 2009
    Lokacija
    Ljubljana
    Prispevki
    27

    Privzeto

    Ko dobimo pozitivni uradni odgovor od KZS, se bom z veseljem vsem omenjenim opravičil!

  5. #125

    Privzeto

    Citat pranger je objavil: Pokaži objave
    Ali imaš v roki rodovnik od svoje planinke? Glede križancev pa ne bi preveč debatirali, ker vemo kako to pri tebi stoji.
    He, he Pranger! Dobr poskus odvrnitve pozornosti od sebe.
    Ti že dobro veš čigav je tist pes

  6. #126

    Privzeto

    Citat Vešpa je objavil: Pokaži objave
    He, he Pranger! Dobr poskus odvrnitve pozornosti od sebe.
    Ti že dobro veš čigav je tist pes
    Ne, ne, mislim sem slovaške kopove.

  7. #127

    Privzeto

    Govori se o tem, govori se o onem, slišiš o tem.......

    kar je spodaj zapisano se ne govori je podpisano in žigosano s strani KZS.

    Imam kopova iz BiH na prošnjo za vpis v rodovno knjigo sem dobil pisni odgovor, ki sem ga spodaj prepisal. Pripeto je pa obvestilo na katerega se v odgovoru sklicujejo. Mogoče nam malo razjasni te težave.

    Zadeva: Rodovnik iz Bosne in Hercegovine

    Spoštovani:

    Na Kinološko zvezo Slovenije smo prejeli vašo prošnjo za nostrifikacijo rodovnika izdanega
    pri Kinološki zvezi Bosne in Hercegovine.
    Obveščamo vas, da vaši prošnji ne moremo ugoditi, saj moramo dosledno upoštevati pravila s
    strani FCI. Tudi nostrifikacija kot pogojni rodovnik ni možna, saj v nobenem primeru ni
    možna nostrifikacija v slovensko rodovno knjigo. V prilogi vam posredujemo kopija obvestila
    generalnega sekretarja FCI, V katerem nam je dodatno razložil situacijo.
    S spoštovanjem,

    Vodice, 17.03.2009 Poslovna sekretarka KZS

  8. #128

    Privzeto

    Pozorno poglej datum dopisa. Od marca letos do danes so se stvari precej premaknile. Tudi kar se FCI tiče.

    Zato brez panike - in brez skakanja v luft (razen, če komu manjka doza adrenalina )

  9. #129

    Privzeto

    Citat Breza je objavil: Pokaži objave
    Pozorno poglej datum dopisa. Od marca letos do danes so se stvari precej premaknile. Tudi kar se FCI tiče.

    Zato brez panike - in brez skakanja v luft (razen, če komu manjka doza adrenalina )
    saj ni panike in skakanja a ni vse lepo in mirno zapisano. (panika je v Afganistanu)

    a to, da so se stavri premaknile nakazuje da bo le mogoče te pse vpisat v rodovno knjigo?

  10. #130

    Privzeto

    Zanimvo. A vseeno nobeden ni nič rekel o morebitnih novih leglih oziroma linijah kopovov v Sloveniji. Takih, ki so prišli iz Slovaške ali kake druge sredine. Ker poznam kar nekaj psov, ki so v sorodstvu in je torej parjenje nemogoče.
    CONTRA FACTUM NON DATUR ARGUMENTUM

Stran 13 od 19 PrvaPrva ... 391011121314151617 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •