Stran 7 od 19 PrvaPrva ... 3456789101117 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 186

Tema: Slovaški kopov

  1. #61
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    To se pa lepo sliši. Bravo .

  2. #62

    Privzeto

    Citat Prašičar je objavil: Pokaži objave
    Letošnja sezona lova na prašiče se bliža koncu. Ravno tako tudi krstna sezona mojega psa, slovaškega kopova. Sedaj je star 11 mesecev, moram reči, da je vsa pričakovanja več kot presegel. Pred njim je padlo okoli 20 prašičev (nekaj tudi v družbi z drugimi psi, s katerimi imenitno sodeluje). Mrtvega prašiča zelo lepo oblajava. Je ubogljiv, zelo potrpežljiv in vztrajen pri iskanju. Nič mu ni težko po celem dnevu pogonov iti po sledi še kak km in jo preiskati. Celo po krvni sledi je našel enega prašiča, ki je bil kakšen kilometer proč. Jaz sem zelo zadovoljen z njim, tudi moji solovci se strinjajo, da je res pravi.
    Dobra zasnova, predvsem pa dober vodnik in rezultat se izkaže, pa čeprav je pes star 11 mesecev.Kar tako naprej.

  3. #63

    Privzeto Sezona

    Lov z psi se 15.februarja kot ponavadi konča. Še enkrat moram pohvaliti delo mojega enoletnega psa. Včeraj mi je še zadnjič to zimo prignal enega lanščaka prašiča, no jaz, nesrečnik sem ga zgrešil. Res je sicer, da je bilo daleč, hitro in v goščavi, ampak vseeno mi je žal. Ker si kopov tako strašno prizadeva in se trudi.
    No, sedaj bo do naslednje jeseni počival. Letos morava opraviti PNZ in oceno. Sam pri sebi sem mu obljubil tudi nov, večji pesjak. Zaslužil si ga je vsekakor.
    CONTRA FACTUM NON DATUR ARGUMENTUM

  4. #64

    Privzeto

    Pozdravljeni.
    Mene pa zanima, ali bo v bližnji prihodnosti kakšno leglo Slovaškega Kopova?
    LP

  5. #65

    Privzeto

    Citat Larra je objavil: Pokaži objave
    Pozdravljeni.
    Mene pa zanima, ali bo v bližnji prihodnosti kakšno leglo Slovaškega Kopova?
    LP
    Poglej na KZS - link

    http://www.slo-dogs.com/dokumenti/pr...etu%202009.doc

  6. #66

    Privzeto

    Sem pogledala, pa žal ni prijavljene nobene paritve...
    Mogoče kdo ve za kako leglo v tujini?
    LP

  7. #67
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    kolikor mi je znano bosta dve legli v slo.

    pozdrav

  8. #68

    Privzeto

    Ares, super, samo zakaj potem ni nikjer objavleno, ne na KZS in ne v reviji Kinolog
    Ali imaš mogoče kakšen kontakt vzrediteljev?
    Lahko tudi na ZS
    LP

  9. #69
    Član od
    Apr 2008
    Lokacija
    primorska
    Prispevki
    4,562

    Privzeto

    Vse bo, malo potrpi.

  10. #70
    Član od
    Dec 2007
    Prispevki
    348

    Privzeto

    Potrpljenje je božja mast.

    pozdrav

Stran 7 od 19 PrvaPrva ... 3456789101117 ... ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •