Stran 7 od 8 PrvaPrva ... 345678 ZadnjiZadnji
Rezultati 61 do 70 od 76

Tema: Stara - rabljena optika

  1. #61

    Privzeto

    Citat THEHUNTER je objavil: Pokaži objave

    Koliko pa je varno kupovat prek inteneta iz tujine? Pri takih vsotah, se meni zdi malo tvegano, še posebej ko je plačilo vnaprej



    Kdor ne reskira ne profitira!
    Ko svizec zavije čokolado v folijo:icon_smile:

  2. #62
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Zgleda da res noces in noces nehat z podje...

    Povej mi, zakaj isces napake na drugih, sebe pa ne pogledas? Ko se bos to naucil te bodo ljudje imeli rajsi pa tudi sam bos bolj miren

    Pa se zasebno sporocilo sem ti poslal, da bi se koncno nehala kregat. A zgleda da je tezko odgovorit..

    Drugim frumasem pa se oproscam za izventematsko vsebino posta.

    Eh, ne se sekirat. Muzikant je čist fajn možakar. Obdelal nas je pa vse.

  3. #63

    Privzeto

    Sej .. Edino to me moti, da isce pri meni vsako napako. Drugac pa bi biu cis fajn. Sej menim, da se bo pobotal z mano .

  4. #64

    Privzeto

    Ko berem tale forum, vidim da v bistvu piše in objavla 10 ljudi, od tega se eden al pa dva spoznata na vse in se njima zdi vsako zastavljeno vprašanje ena velika neumnost, češ to pa ja ži ptički čivkajo.

    Lejte mislim da je forum ena prekleto dobra stvar, da se človek kaj nauči, da vpraša, saj mu z konkretnimi in poštenimi odgovori uporabniki lahko prišparajo veliko časa denarja in živcov.
    Res je, da novi uporabniki foruma lov večinoma lovci, vedno znova sprašujejo o problemih do katerih so na svoji poti prišli, kar je čisto normalno, saj vendar vsi lovimo na podoben način in s podonim orodjem. 90% odgovorov je eno samo podjebavanje in če bi se glih gdo spomnil, da lahko najde odgovor na tem furumu mi vrjemte, da ga hitro mine vsa volja, ko bere te navadne in hinavske odgovore enih in istih ljudi, kateri imajo očitno preveč časa. (To je pa seveda čisto razumljivo-kdo pa se bo ukvarjal s psom ki grize.)

    Vem, da bi marsikdo še kaj vprašal pa v bistvu že v naprej ve za odgovor, ki bo sledil in tako forum zgublja na svojem pomenu in bo kar naenkrat postal nezanimiv in osamljen in takrat boste tisti, ki imate očitno dovolj časa za neumnosti imeli le tega še več.

    Lejte moja filozofija je čisto taka da kdor vpraša je pet minut neumen kdor pa ne pa celo življenje!

    LP.

  5. #65

    Privzeto

    Lepo napisano, spostujem tvoje mnenje!
    Vse kar si napisal je res ter bi se mogli vsi tega zavedat.. (ne da zdaj branim sebe), ampak bi bil na ta nacin forum lepsi!
    Tudi za druge, kateri berejo ta forum ter potrebujejo informacije bi bil forum bolj poucen ter lepsi za branje!
    Na zalost pa je odnos med sabo v slovenskem lovstvu tak kot je, ter ga je tezko spremenit...
    Last edited by THEHUNTER; 17. March 2013 at 20:36.

  6. #66
    Član od
    Oct 2010
    Lokacija
    štajerska
    Prispevki
    45

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Zelo razumljivo
    Tebe je kar škoda. Lahko bi bil učitelj.
    Malo sarkazma? :)

  7. #67

    Privzeto

    Seveda Nejc. Sem trikrat bral pa mi ni bilo nič jasno. Potem pa še na pravila...
    Pa mi še kar ni. In ko ravno debatirava bi prosil še za eno pojasnilo.
    Če dvigneš za 1000 kot si navedel, se izpiše nova cena za 10 višja. Torej naslednji NE licitira dejansko napisano ceno.
    Kako pa potem moji kolegi zadnji dan pred polnočjo bulijo v ekran in skušajo zadnji pritisniti tipko?

  8. #68
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    Citat alojz1 je objavil: Pokaži objave
    Seveda Nejc. Sem trikrat bral pa mi ni bilo nič jasno. Potem pa še na pravila...
    Pa mi še kar ni. In ko ravno debatirava bi prosil še za eno pojasnilo.
    Če dvigneš za 1000 kot si navedel, se izpiše nova cena za 10 višja. Torej naslednji NE licitira dejansko napisano ceno.
    Kako pa potem moji kolegi zadnji dan pred polnočjo bulijo v ekran in skušajo zadnji pritisniti tipko?
    Zadnjo minuto je pametno dvignit ceno, ker ce jo dvignes veliko prej te kdo drug z lahkoto premaga, ker dviga dokler ni njegovo...
    Pa še to, če piše da je npr. 79 stav, ne pomeni da je 79 ljudi stavlo ampak da je nekdo 79 krat dvignu stavo, možno da je en in isti...
    Če pogledate nakoncu kdo stavi boste vidli, da vecino artiklov dobijo uporabniki ki zadnjo minuto ceno postavijo prvič, na začetku pa se dva ali trije dribljajo...

  9. #69
    Član od
    Nov 2010
    Lokacija
    Grahovo ob Bači
    Prispevki
    539

    Privzeto

    Če olajša zadevo:

    Na E-Gunu je praksa taka, da imaš akutalno ceno in najvišjo ponudbo (slednje mislim da se ne da videt).

    Ko nekdo objavi oglas postavi začetno ceno recimo 100€. To je tudi aktualna cena. Potem se pojavim jaz in ponudim 200€. Tako je najvišja ponudba 200€, aktualna cena pa 105€ (minimalno 5€ več od aktualne cene moraš ponudit).

    Potem pride Alojz (brez zamere ) in ponudi 150€ (recimo). Aktualna cena je zdaj 150€, v primeru konca dražbe pa izdelek dobim jaz, ker sem ponudil 200€ (Alojz je pripravljen plačati 150€, jaz pa 200, zato zadevo dobim jaz, dobim pa za 150€, ker je to aktualna cena).

    Potem se pa Alojz odloči, da si močno želi izdelek in ponudi 250€. Takrat postane on najvišji ponudnik, in aktualna cena postane 205€.

    A bomo doktoriral tule?

  10. #70

    Privzeto

    Ali pa trgovci sami zvišujejo cene z različnimi uporabniškimi imeni. Na koncu če niso zadovoljni s končno ceno in ni več interesa za višanje pa sami od sebe "odkupijo" izdelek in ga čez par dni spet ponudijo...
    Boljše izpasti nor, kot pa iz aviona!

Stran 7 od 8 PrvaPrva ... 345678 ZadnjiZadnji

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •