Stran 3 od 3 PrvaPrva 123
Rezultati 21 do 24 od 24

Tema: Zahvala

  1. #21

    Privzeto

    Evo, še ena izjemno pozitivna izkušnja z Optik Trade. Montažo, ki sem jo vzel pri Optik Trade mi je puškar napačno montiral na puško in posledično je prišlo do poškodbe montaže oz. deformacije zatiča. Nastrelitev puške ni bila možna, saj so streli skakali nepredvidljivo +- 15 cm, jaz pa tudi nisem natančno vedel zakaj je prišlo do napake, saj sem sklepal, da je puškar montažo pravilno montiral. Poškodovani del sem poslikal ter poslal slike in opis problema na Optik Trade. Teodor je rekel, da bi si problem rad ogledal sam in ponudil se je, da se oglasi pri nas.

    Danes je Teodor prišel na drugi konec Slovenije in skupaj smo odšli na strelišče, kjer mi je zastonj zamenjal poškodovani del, pravilno montiral montažo ter s streli preveril ali vse deluje kot je treba. Seveda je bila zadeva poštimana in zadovoljni smo odšli iz strelišča.

    Teodorju bi se rad še enkrat zahvalil za ves trud(čeprav kot je rekel že Tomaž, zahvala ni dovolj) in upam, da se kmalu spet kaj vidimo ter kakšno rečemo.

  2. #22
    Član od
    Dec 2007
    Lokacija
    Panonija
    Prispevki
    1,705

    Privzeto

    Kako pa si prišel an idejo, da je montaža defektna, delo puškarja pa ok. Sklepam iz tega da si pisal optictradeu ne pa "puškarju" ? Za kako montažo pa se gre, če ni skrivnost ?
    Najboljše bo, da daš puško spet temu vaškemu puškarju (mogoče je urar ali pa orodjar) v roke in bo Teodor takoj imel razlog da pride.
    Iz dneva v dan ga bolj občudujem.
    Last edited by muzikant; 20. April 2014 at 16:14.

  3. #23

    Privzeto

    Gre za montažo MAKuick. Ker naj bi bilo oz. je montiranje tako enostavno sem sklepal, da je delo ''puškarja'' ok. Pa da ti prišparam naslednji post, ki bo verjetno v stilu da:

    sam nimam pojma o tem ---> sem vedel že prej
    ''puškar'' nima pojma in da bi bilo bolje, da gre kopat njivo ---> vem zdaj

    Last edited by Falco; 20. April 2014 at 18:05.

  4. #24
    Član od
    Feb 2011
    Lokacija
    Obala
    Prispevki
    846

    Privzeto

    A si temu puškarju vsaj naštel ene dve? To bi ti mogu puškar na svoje stroške uredit!

Stran 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila objavljanja

  • Ti ne moreš objavljati novih tem
  • Ti ne moreš objaviti odgovora
  • Ti ne moreš objavljati priponk
  • Ti ne moreš urejati svojih objav
  •